reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

anetka gratuluję serduszka :-)

pscółka te przeciwciała mogą pojawić się we krwi w odpowiedzi na ciążę. Ja je miałam sprawdzane po pierwszej (poronionej) ciąży.

Ja osobiście jestem zachwycona opieką położnych w szpitalu. Mała była dwa dni na butelce, bo ja miałam znieczulenie ogólne, ale jak tylko zobaczyła pierś, to nie miała wątpliwości co z nią robić. Nie mogłam sama wstać po dziecko, więc nawet w nocy dzwoniłam po położne, żeby mi ją podały. Przychodziły ją przewinąć, wykąpać itd. Początkowo karmienie bolało o tyle, że odczuwałam po przystawieniu dziecka jakby tysiąc igiełek w sutku, ale to szybko minęło. Od początku byłam pewna, że będę karmić, bo mama pediatra od lat powtarzała mi, że każda kobieta może karmić i to jest wyłącznie kwestia głowy. Większość moich koleżanek jednak nie karmiło i nie mam zamiaru nikogo potępiać z tego powodu.
 
reklama
no i mozliwe ze beda kolejne zle wiesci

na usg lekarz mowil ze wiek ciazy wg okresu sie nie zgadza, ze jest na razie tylko zarodek, mowilam mu ze okres mialam 24.01 ale seks mialam 12-13 luty teoretycznie juz po dniach plodnych, to mi powiedzial, ze byc moze plodne mi sie opoznily i wtedy by sie wszystko zgadzalo albo moze byc tez tak ze ciaza nie zakonczy sie porodem bo nie kazda ciaza konczy sie porodem a wg miesiaczki zarodek powinien juz byc plodem a nie zarodkiem, powinno juz bic serce itd, nastepne usg 24.04 bo wczesniej wg pana usg nie ma sensu robic, ale ow pan nie wie czy ja jeszcze przyjde, czy jeszcze bede w ciazy

dzis na 18.50 ide do lekarza ktory prowadzil moja 1 i 2 ciaze, robil mi 1 cc a na 2 cc kierowal
 
Wielodzietna trzymaj sie i musisz wierzyć ze bedzie okmi tez lekarz gadal glupoty poszlam do drugiego ten kazal czekac i co ? O 2 tygodnie mlodsza ciaza! A mowili ze w 6 tc 4d musi juz byc widac zarodek a u mjie sam pecherzyk byl i toby sie teraz zgadzalo wiem ze zaplodnieniedoszlo 16 stycznia a krwawienie 3 stycznia wiec 3maj sie i badz dobrej mysli
 
Hej.

Magdus niewazne ze znasz swoją grupe. Musisz miec swistek.
Ja mam na stare nazwisko ale dr mówiła ze to nic,pesel jest i to sie liczy.

A jak u was jest z becikowym?? Bo u mnie jest 2000. 1000z zus i 1000 od gminy

Magdus jezeli rodzice maja krew z plusem to dziecko moze miec z -. Wiec
tym sie nie sugeruj.

Nie doczytam was ale postaram sie byc na biezoca.

Wczoraj gin daął mi natamacybe i cos na mdłosci mi chciałą dac ale jestem
silna i nie chciałąm;-)
 
Witam serdecznie,
postanowiłam do Was dołączyć.
Mam termin na 15 pazdziernika.To moja pierwsza ciąża.
Kończę właśnie 9 tydzień,jutro już właśnie będzie się zaczynał 10.
Moje dolegliwości to brak apetytu,ból krzyża,senność,zmęczenie.
Jutro idę na drugą wizytę,już będzie słychać serduszko maleństwa,mam nadzieję,ze jest wszystko dobrze.
Cieszę się,ze do Was trafiłam ;)
Pozdrawiam
 
Domka a skad jestes? Ja dostawalam tylko z gminy ale to 5 lat temu teraz nie wiem jak to jest

Teraz wie ze bede miala umowe do czasu porodu bo miałam umowe na zastepstwo potem dostane maciezynski z zusu jak to jest? Z ta kasa? Po maciezynskim moge isc na zasilek dla bezrobotnych? Przepracowalam na jednym stanowisku 2 lata bez przerwy to sie chyba nalezy? Ktos wie? I tak sie wybieram do zusu potem pojde do pup ale teraz juz chcialabym wiedziec moze jakas ma doswiadczenie z tym...
 
reklama
Do góry