reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cyntia85 kurcze, zależy jak się umawialiście... No ale faktycznie chyba każdy wie jak się cegiełki układa:-) U nas ekipa jak na razie ok:) Ale teraz się zacznie kładzenie płytek i montaż paneli:) Zobaczymy. Poprzednio na tym mieszkaniu przy remoncie chcieliśmy wymienić dwa rzędy paneli bo były uszkodzone a zapas mieliśmy - a idioci bez pytania stwierdzili że jednak się nie da (a miało nie być problemu) i rozebrali cały pokój i położyli te same panele jeszcze raz i powiedzieli 2 stówki za położenie ich od nowa - ale pióra zaczęły się rozchodzić bo połamali i musieliśmy w rezultacie kupić nowe a oni łaskawie powiedzieli że tak to już zamontują gratis:wściekła/y:

Dzisiaj czekają mnie zakupy właśnie - kafelki, panele, farby, wanna, kibelek, umywalka itp:) Niby fajnie ale wybór za duży i to będzie horror dla mojego męża:D
 
reklama
pscolka i spolka czy moj priv doszedl?
Olenkag84 witaj
machiuella81 ja planuje prywatne usg 11 marce bo do 12 tygodnia to bym wykitowala heh, a tak serio to ta ciaza jest podwyzszonego ryzyka jakdla mnie i musze kontrolowac stan macicy itd
kotulcia milych zakupow
 
Witam w niedzielny poranek...
Ależ mnie dzisiaj piersi bolą, chyba mi zaraz eksplodują...
wielodzietna ja też planuję pójść prywatnie na USG bo nie wytrzymam jak nie zrobię (a swoją drogą od tego chyba powinni zacząć)...
mnie też czeka remont w mieszkanku, ale muszę poczekac do czerwca, aż J. będzie miał urlop....
Pozdrawiam dziewczynki....
 
czesc dziewczyny.
No mnie obudził pusty brzuch mdłosci.
Ja tez USg w 12tc bede miałą niestety...

Co sądzicie o tych długich poduszkach,cebuszkach do spania?? mam zamiar taka kupic
 
Kotulcia - tak to jest właśnie z "fachowcami". Współczuję tej podłogi.. Co do wanny, to ja kazałam mojemu wchodzić i siadać czy mu się nogi mieszczą. Z facetami to się ciężko robi takie zakupy ;-)

Nam jeszcze zostały m.in. meble w kuchni i tu się szykuje mała awantura w domu ;-) bo zamówiliśmy meble na wymiar u dobrego kolegi narzeczonego. Pierwsze rozmowy były już w grudniu. Pod koniec stycznia łaskawie wymierzył kuchnię i do tej pory obiecuje, że w końcu zrobi projekt :/ Ja wczoraj zrobiłam w programie z internetu projekt i wbrew woli P. wysłałam do innych firm, bo mam dość tego kolesia. Wiem, że będzie afera, bo P. mówi, że kumpel się na niego obrazi. Niech się obraża ;-)

Domka - też mi się marzy taka poduszka. Wybrałam taką w literkę "I".
 
Rjoanka - ja piszę z telefonu i nie mogę wkleić linka, ale wpisz na allegro "poduszka ciążowa". Dużo tego jest :-)
 
Hej.
Sunovia proszę o wykreślenie mnie z listy.

Jakoś się trzymam, dzięki dziewczyny za tyle pw., za ogromne wsparcie, każdej z was życzę spokojnej ciąży.
Ja się nie poddam, będę próbować za jakiś czas.

Trzymajcie się ciepło.
 
Domka 12 - bardzo polecam te poduchy - rogale (te duże). Jak już brzuch jest tak duży, że nie da się na nim spać, przydają się super. Nawet w ciągu dnia z nią siedziałam i nawet na Święta woziłam. A po porodzie była idealna do karmienia do czasu jak byłam w stanie sama klocucha na nią położyć (tak do 7 tygodnia)
Rogal ciążowy do karmienia Motherhood (3969476675) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Lisica - pozdrawiam ciepło i trzymaj się tam:tak:
 
reklama
Witajcie 14!
Dawno mnie nie było.... ale prawie wszystkie posty nadrobiłam :)

Dziewczyny mam dylemat.. zostałam poproszona na matkę chrzetną (wcześniej już wspominałam) i zastanawiam się nad prezentem dla przyszłego Chrześniaka. Jak myślicie co podarować dziecku?

Lisica - trzymaj się cieplutko :)
 
Do góry