reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Agniecha 3 małe skrzepy zeszły. Nie wiadomo skąd. To będzie ciężki tydzień.
No i jutro muszę szefowi powiedzieć... A planowałam jak najpóźniej :-/

Czarna weź paracetamol bo gorączka gorsza niż ta tabletka.
 
reklama
Idac pierwszy raz do lekarza powiedzial mi ze to nie jest ciaza tylko przypuszczenie ciazy...myslalam ze go rozszarpie za takie slowa....wiec czasem nie ma co sie lekarzami przejmowac tylko slychac wlasnego instynktu
 
agniecha83 na szczescie jak na razie calkowice ustapily dzisiaj calutki dzien ani sladu.Wczoraj jak sie zdenerwowalam to bylo troszke ale to na prawde malenkie ilosci:tak: na USG wszystko w porzadku bylo mam duzo odpoczywac zadnej aktywnosci fizycznej jak to napisal doktorek w wypisie noi leki brac

Martaha oby wszystko bylo dobrze...trzymam za Ciebie kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Lisica za Ciebie tez mocno trzymam kciuki kochana.Musi byc dobrze:tak:
 
Martaha i Lisica - trzymam kciuki za wasze fasolki &&&&

Jak byłam w ciąży z młodym, też po wcześniejszym poronieniu to jak zgłosiłam się na patologię z plamieniami (dwa dni po spodziewanym okresie) to lekarz po badaniu takim ręcznym z głupim uśmiechem stwierdził że on tu ciąży nie widzi... Pamiętam moje przerażenie:/
 
witam się i ja po wizycie :) jest zarodek ,bije serduszko.... :-):-):-)
lekarz założył mi kare ciąży :-)
Chociaż na początku usg mój do mnie ."... coś nam ta ciąża słabo się rozwija >.." myślałam ze odpłyne na tym fotelu :( tymbardziej że w czwartek w szpitalu usłyszałam od lekarza ze ona mało widzi na usg, powinno więcej na ten tydzień ciąży :/ .... ale lekarz dziś wszystko dokładnie pomierzył,posprawdzał i powiedział ze pęcherzyk i zarodek są odpowiedniej wielkości :) tylko z tego wszystkiego nie wiem jakiej :/
co prawda zmartwił się progesteronem u mnie :-( bo robiłam tydzień temu był 12. mam powtórzyć progesteron i następna wizyta za 2 tyg, całe szczęście że nie plamie już 2 dzień ..
 
Lisica i Martaha trzymam kciuki będzie dobrze, musi być dobrze:tak:

Mizzah gratuluję serduszka bardzo ale to bardzo się cieszę:-D:-D

Ja dziś padam, pomyłam okna, podłogi i nie mam siły. Pisałyście czy zabierać dzieci na usg maluszka... pewnie, że tak mój starszak był zachwycony, dopytywał cały czas panią dr gdzie jest ucho, buzia itp.:tak:

Ja miałam rybki w domu- pyszczaki. Wasze kotki są cudne:tak:

Motylek suuuuuuuuuuuper:-D:-D
 
Hej dziewczynki. Czytam was codziennie ale nic nie piszę bo jestem wrakiem człowieka od dwóch dni. Trzymam kciuki za wasze dzieciatka. I nie denerwujcie się bo każda ciąża inaczej się rozwija
 
reklama
Do góry