reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

A jak to jest wogole z wymiotami. Znajoma mi powiedziala ze jak mam mdlosci to wymioty dopiero sie zaczna,ale jakos na tyle zle sie nie czuje zeby mnie dopadly. Moze mnie to ominie :-D
 
reklama
Hej Laski :)

DZisiaj powrot do rzeczywistosci czyli praca ;-) zjadlam wlasnie sniadanie i pije kawke, dziec cos mi sie w nocy budzil i krzyczal przez sen wiec musze sie obudzic:tak: Ja juz w Niedziele wizytuje i sie doczekac nie moge. Chce sprawdzic czy wszystko napewno ok, bo wtedy chociaz rodzinie bede mogla powiedziec.

aga_sen na pocieszenie Ci powiem, ze te mdlosci to dobry znak ;-) Twoj poziom hormonow jest wysoki wiec ciaza sie dobrze trzyma :)

kaliena witaj :) ja tez w UK i Ci powiem, ze jesli chcesz zobaczyc fasolke przed 13 tygodniem to idz na prywatne usg. Polozna zrobi wywiad i powie, ze trzeba czekac na list ze szpitala. Oni tu poprostu inaczej do ciazy podchodza, spokojniej, bez usg co miesiac i zwolnien z pracy. Bedzie dobrze &&&

angiecha83 daj znac jak wizytowanie &&&&

Lisica wspolczuje przezyc. Jak samopoczucie?

Karolina1709 ja tez bym nie wytrzymala do 13 tygodnia:-D co prawda tym razem umowilam sie tylko na ugs, bo chce tylko potwierdzic bijace serduszko :)

Milego dnia brzuchatki :happy:
 
Babina mozna miec mdlosci a nie wymiotowac to rzadna regula. Ja nie wymiotuje moze z pare razy ale caly czas mnie mdli nie moge sie zwlec z lozka. Zaprowadzam mala do przedszkola wychodze z psem i dalej sie klade mam uczucie takie jakbym zemdlala.. Babina ze tak zapytam ile masz lat? I skad jestes? Bo nie zauwazylam?.
3mam kciuki za wizyty
 
To mamy parę wyspiarek :-D

Skrzatowa - a nie myślałaś, by w tej sytuacji skorzystać z konsultacji z innym lekarzem? Masz zdjęcie? Może to bliźniaki i leżą jakoś nietypowo? Trzymam kciuki!

Agniecha - kciukam za wizytę!

Agamemnon - współczuję uciążliwych mdłości.

Mam siedzieć w domu, ale w pracy chcieli bym przyjechała. Niby coś mam zrobić, ale czuję w kościach rozmowę. I się stresuję, że usłyszę coś niemiłego. Ale co tam - maluszek najważniejszy!!

Babina - przedstaw się. Napisz coś o sobie.

Asiulka - a Ty dostałaś L4 już do końca? Jak to wygląda? Mi lekarz póki co przedłuża L4 co 2 tygodnie i mnie ciekawi czy tak będzie ;-) Może głupie to pytanie, ale się nie znam ;-)
 
Ostatnia edycja:
skrzatowa ja myślę podobnie jak Cyntia85 - znalazłabym jakiegoś dobrego gina polecanego...

Cyntia85
ja teraz odkąd pojawił się zarodek i serduszko dostaję l4 na miesiąc - i chyba to jest max ile lekarz może wypisać:)

Mdłości mnie akurat nie męczą (a w ciąży z synem to do 4 miesiąca miałam takie że wymiotowałam 2-3 razy w trakcie jedzenia obiadu) ale po każdej nocy mam wrażenie jakby ktoś mi gniótł moje cycuchy i to tak porządnie:( Strasznie bolą, czuję nimi każdą nierówność pościeli:(

Mąż mnie coś irytuje, mimo że nic nie robi żeby tak było, jak go widzę mam ochotę mu krzywdę zrobić:-)
 
Gdzies wyczytalam ze na mdlosci dobrze zjesc garsc migdalow,lub banana ale czy to pomaga to sama nie wiem. Moze warto sprobowac
Próbowałam, nie pomaga. Najgorzej właśnie, ze przez te mdłości całodzienne na wieczór wymiotuję. Boje się już nawet pić wody :/
Najgorzej też, ze więcej jem słodyczy bo ciągle musze coś zagryzać, żeby mnie aż tak strasznie nie muliło. Ech....

kotulcia, dopiero teraz zauważyłam, ze będziemy miały dwójkę szkrabów w tym samym wieku :-)
 
Ostatnia edycja:
Cyntia narazie mi dal na dwa tygodnie do usg az zobacze serduszko. Powiedzial ze da mi albo na polowe albo juz do konca odrazu ale nie wiem czy tak powiedzial tylko i to bedzie przedluzane okaze sie 10.03 na wizycie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kaliena - witaj, u mnie poloza byla wczoraj...moze ze wzgledu na Twoja historie bede miec Cie pod wieksza opieka , lecz jesli nie to ta wizyta nie za wiele CI da, bo to nic innego jak uzupelnmienie karty ciazy, zmierzenie cisnienia, pobranie krwi i probki moczu ... ja wiem, ze to wydaje sie strasznie jak tu prowadza ciaze, ale ma to jakis swoj cel . Trzymam &&&& oby wszystko tym razem bylo ksiazkowo !! MOze ktoras z mam z UK mieszka na polnocy ?? okolice Newcastle ?? poki co widze Londyn ;-)

Jesli bedziesz miala jakies pytania pisz smialo :tak:

babina - -tak migdaly podobno pomagaja

My z syniem teraz do paitku wiczora sami. Noc u nas kiepska, ale moze laskawie wreszcie zab jakis wyjdzie a ja wygladam nie do zycia dzis


Trzymam &&& za wszystkie wizyty
 
Do góry