reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Kochane dziewczyny

Z racji tego że nosicie pod sercem swoje skarby ośmielam się poprosić Was o pomoc i wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, bardzo mi pomożecie, gdyż zbieram dane do pracy o nawykach dietetycznych i higienicznych kobiet w ciąży

okres ciąży to piękny czas, sama przeżyłam ją dwukrotnie i z niecierpliwością czekam na kolejną jeśli Bóg powoli ;) warto cieszyć się każdą chwilą ;)

proszę mnie nie karcić za spamowanie, każda ankieta jest na wagę złota, to jedyny sposób, tylko dzięki Wam mogę zebrać dane i napisać tą pracę

z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie ;)

oto link do ankietki:

https://docs.google.com/forms/d/1tnEJBhfBclkuVh-KxFGXiWaw2_NPzNAJwH8oKaWA5UQ/viewform
 
reklama
Witam po weekendowow, jak zwykle zlecial stanowczo za szybko :sorry2:

co do NOSPY to Sunovia ma racje, w koncu z czegos wzielo sie pojecie "nospowe dziecko" i wiadomo nie chodzi tu o 1 czy 2 tabletki . ALe jak was cos zakluje to lepiej sie polozyc na chwilke, lub poprostu zmienic pozycje.

Pisalyscie tezo tamtum verde na gardlo. Bylam przezebiona i to dosc ostro bo stracilam glos bede z Tymikiek w ciazy. Farmaceutka powiedziala, ze ona moze mi sprzxedac tamtum, ale nie moze mi powiedziec ze jest w 100 % bezpiecznie, bo nie przpeprowadzaja badan na ciezarnycj i informacji o bezpieczenstwie podobno nie ma w ulotce...skonczylo sie na wodzie morskiej i ziolowych tabl na gardlo plus domowe sposoby.


Trzymam &&& za wszystkie dzisiejsze wizyty
 
Witam wszystkie październikowe mamusie. Na mnie wypada w połowie października. Czuję się okropnie; mam mdłości- ale nie mogę zwymiotować; najchętniej nie wychodziłabym z łóżka; najchętniej przespałabym te pierwsze trzy miesiące:(
 
witajcie Gosiak to mnie zaskoczylas tamtym Verde. Siedzę u lekarza czekam na wizytę czekam na l4 moze da mnie na ust. Dostałam próbki od położnej na grype prenatal grup Card. Zapytam jeszcze lekarza bo Kaszel mnie strasznie meczy. W pierwszej ciąży brałam nospe i kroplówki miałam kilke nerkowa dwa razy brałam 3xdziennie nospe z zaleceń ze szpitala. Potem juz wcale nie potrzebowałam. Na szczęście Zuza nie miała problemów wcale ale to nie regula innej zaszkodzi innej nie lepiej nie ryzykować.
 
czesc dziewczyny. i ja sie dolacze do watku. w sobote zrobilam domowy test i wyszedl pozytywny. jutro ide na test z krwi i umowie sie do lekarza.

mam juz rocznego synka. druga ciaza byla w planach, ale troche pozniej. los zadecydowal jednak inaczej. troche sie boje tak malej roznicy wieku u dzieci, ale jakos sobie poradzimy.
 
Asiulka- tez bylam zaskoczona, bo co zerknelam na internet to tamtum. Ale skoro cos takie mowia to nie chcialam ryzykowac i dalam jakos rade ;-)

Sorella - -witaj. U mnie jeszcze mniejsza roznica wieku, ale to celowo. Tez boje sie jak to bedzie. Twoj synus troche starszy od mojego wiec na pewno dasz sobie rade

Maly drzemie ja juz ogarnelam szybko co trzeba bylo...za tydzien wracam do pracy...alez mi sie nie chce :sorry2: pociesza mnie fakt, ze wiem jak dlugo bede pracowac i jakos zleci :laugh2:
 
Lisica jak tam sie dzisiaj czujesz?
Domka co u Ciebie?
Ja dzis mialam kolejna wizyte na szczescie wszystko w porzadku Dzidzia rosnie serduszko pieknie bije.Troche sie uspokoilam.Za tydzien kolejna wizyta
 
Ostatnia edycja:
reklama
Super Aschlee że jest ok :-)

Co do no spy to nie brałam w poprzedniej ciąży ale mój synek miał zespół napięcia nerwowego(neurolog uważała że przez to że był sporo przenoszony) i trochę się rehabilitowalisny :-) dzisiaj jest żywy i wszędzie go pełno więc reguły nie ma :-)
 
Do góry