reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Witajcie - ja też nie jestem zwolennikiem łykania nospy w ciąży. Mam raczej wysoki próg bólu i nie brałabym nospy dla siebie. Wystraszyłam się, że coś się dzieje.

Lisica - jak dzisiaj u Ciebie?

Annam, Mizzah - jak samopoczucie?

Aschlee - jak plamienie? Doczytałam, że byłaś na wizycie :-) Super, że all oki. Trzymam kciuki dalej :-)
 
reklama
Ja juz po wizycie... wyniki ok z tym ze okazalo sie ze przechodzilam rozyczke jak kojarze fakty musialam przechodzic w tamtym roku a w zlobku panowaly rozyczki a ja wtedy nie myslalam o tym bo nie wiedzialam ze jestem w ciazy. Lekarz powiedział ze dlatego moz3 poronilam organizm wydalil wadliwy plod :(... mam l4 do 10 marca i skierowanie na usg mam isc 6 marca. Poinformowalam Pania kierownik zapytala sluzbowo ktory to tydzien i do kiedy l4 i ze mam lezec i sie trzymac ....
 
JA juz po wizycie. Wiec tak morfologia,glukoza i mocz jest ok.
Załozyli mi karte ciązy. Kolejna wizyta za 2 tyg. na której dr zrobi mi cytologie i da skierowanie na usg. Dostałam skierowanie na badania na Toxo HCV HIV WR.
I karte ciązy musze podbic u stomatologa i lekarza rodzinnego.
 
Cyntia85 plamienie jeszcze czasami jest nie potrafia powiedziec dlaczego mnie tez beda zakladac za tydzien karte ciazy...Wazne ze alles w porzadku mam nadzieje ze tak juz zostanie:tak:

Domka dobrze ze Cie powysylali na badania ja juz te mialam a dzis oddalam na chlamydie i jeszcze mowila ze na profilaktyke antynowotworowa zostalo ale nie wiem kiedy to bedzie robic:sorry2:
 
Witam ;) czytam Was cały czas ale przez moich chłopaków nie mogę nic napisać bo okupują kompa, a w weekend to już szczególnie. Jak ja kocham poniedziałki ;))))) annam, mizah trzymam cały czas kciuki. lisica jak plamienia? Ashlee super, że wszystko jest dobrze z dzidzia ;) Co do nosy to łykałam w obu ciążach przez cały czas i Piter miał wzmożone napięcie ale dlatego, że był wcześniakiem, a Kacper nie miał żadnych problemów. Pozdrawiam wszystkie mamusie ;)
 
Bombelek dziękuję bardzo, przydadzą się jutro rano :*

Cyntia dziś już jakby mniej pobolewa, ale wciąż ciągnie. Chciałabym, żeby już było jutro no i, żeby wszystko bylo ok. Tego życzę sobie i Wam z całego serca!
 
Dziewczyny jestem po wizycie i sie trochę podlamałam! Zbadała mnie i na usg wyszło, że jest ok ale serduszko bije wolniej niż powinno :( Za 2 tyg. usg do powtórzenia, a ja do tego czasu będę w napięciu :( Miała któraś coś takiego? Czy oznacza to, że serduszko może przestać bić? :(
 
Witam wszystkich. Ja dziś robiłam wszystkie badania i jutro założą mi kartę ciazy. Mam pytanie. Czy będziecie
Robiły usg prenatalne ? Koszt u mnie 300 zl. Lekarz zaleca każdemu tylko
Nie wiem czy jest aż taka potrzeba. Mam 28 lat a piszą że to raczej badanie
Dla kobiet powyżej 35 roku życia. Pozatym u mnie w rodzinie nie ma nikogo
Z chorobami wrodzonymi. Tak jak i moje 5 letnie dziecko zdrowe.
Zastanawiam się czy każda z was będzie się na to badanie decydować.
Ps. U mnie nadal bez mdłości , tylko senność.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie przyszłe mamuśki,
Mogę oficjalnie przyłączyć się do grupy :)
Byłam dziś u lekarza i zrobiono mi pierwsze USG, widać jest fasolkę razem z bijącym serduszkiem. Lekarz powiedział że wszytko jest ok. Mam w tym tygodniu zrobić badania i za 2/3 tyg na kolejną wizytę.
 
reklama
Inataszka
Ja mialam 2 razy 4d w 12i 21 tygodniu ciazy to drugie bylo z ciekawosci na zwyklym badaniu usg tez moga niby zobaczyc czy jest ok. Badania prenatalne kobiety po 35 r.z. maja za darmo robione
 
Do góry