reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Możemy wybierać, ale w sumie ja nie wiem czy taka potrzeba istnieje ;-)
Moderator, jeśli się zdecydujemy, to musi w takim razie być codziennie na forum. Może wpierw propozycje tutaj, a później sonda? Czy chcecie jeszcze trochę się poznać?

EDIT: Już jakiś czas chodziło mi po głowie założenie nowego tematu, w którym mogłybyśmy chwalić się naszymi brzuszkami. Założyłam, a co :-D I, jeśli ktoś ma już czym, to zapraszam!
 
Ostatnia edycja:
Oczywiście możemy się z moderatorem jeszcze wstrzymać, aż np. uzbiera się stały i pełny skład mamusiek. Ale wydaje mi się, że 2 takie osoby są potrzebne, żeby pilnować porządku, przyklejać ważniejsze wątki itp.

Oj, ja już mam się czym pochwalić, ale wstydzę się :zawstydzona/y: Wczoraj sobie zrobiłam zdj brzucha i porównałam ze zdj z poprzedniej ciąży. Wtedy na początku 5 msc miałam mniejszy niż teraz :-( (choć wtedy dość późno pojawił się u mnie brzuch, za to jak potem urósł ...)
 
Hej dziewczyny
Widzę że nie tylko na mdłości dokuczają.. ja tez się staram coś przegryzc z rana. Grzanki chyba na razie wygrywają :) a dziś jeszcze zaczęłam brać prenatal z imbirem..zobaczymy czy pomaga..
Ja miałam dziś rano wizytę u lekarza. Opiszę w odpowiednim wątku ;)
A co do tych zdjęć to świetny pomysł :) mój mąż mi nawet zaproponował wczoraj że będzie mi foteczki trzaskal ;)
 
ja moge sie pochwalić tylko tłuszczykiem;p ale nie mamy takiego wątku...zle brzucha dostaje zwykle szybko więc czekam z utęsknieniem;)))
 
witajcie poobiednio dziewczyny.
u mnie jeszcze nie ma sie czym chwalic,na razie tylko tluszczyk.musze Wam powiedziec ze jednak po silowni na wieczor pobolewal mmnie troszke brzuszzek chociaz sie nie przesilalam,byl tak delikatnie twardszy niz zwykle.ja na szczescie nie mam problemow z wypryskamimam gladka cere,zostaly mi jedynie blizny po ostatnich krostach bo wylazl mi tradzik w wieku 35 lat i zostawia slady na buzi.na szczesci juz sie unormowalo bo dostalam dosc mocne antybiotyki zanim zaszlam w ciaze i zdazyly podzialac.
 
reklama
Do góry