reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
aga_sen, możesz oczywiście pisać tu, ale fajnie by było, gdybyś chociaż krótką informację umieściła też tam - który tc, jakie pomiary na usg jeśli miałaś, jakie zlecono ci badania itd.

Może wieczorem wrzucę brzuch. W poprzedniej ciąży nie mogłam się doczekać kiedy wreszcie zacznie rosnąć. Teraz go jakoś nie lubię.
 
Co miałyby robić te moderatorki??

Piszcie dziewczyny relacje z wizyt w tym wątku będzie można pogadać o komentować, a w tamtym najwyżej suche fakty.
Co do mdłości to mam praktycznie cały dzień, jednak są tak delikatne że wystarczy czymś się zająć i o nich zapominam gorzej wieczorem gdy odpoczywam. Zresztą nie przeszkadzają mi, taka natury bycia w ciąży :-)
 
Ja miałam mieć na tegoroczne wakacje kaloryfer, a wychodzi na to, że będzie bojler ;) Mój raczej płaski i umięśniony brzuch już niestety nie jest taki płaski :p Póki co wyglądam jakbym się nażarła ;) W spodnie jeszcze się mieszczę, ale myślę, że to ostatnie 4 tygodnie i będzie trzeba przesiąść się na coś luźniejszego ;)
 
Wysłałam prośbę o przyjęcie do grupy na fb ;-)


Byłam dzisiaj u lekarza - opisałam na innym temacie :-D:tak:


Co do imion to ja zdecydowałam, że niezależnie od płci chcę nazwać dzidziusia po arabsku, ze względu na historię, tradycję i te imiona mi się podobają :-D


irving, gratulacje! ;-) Ja poszlam po raz pierwszy teraz - końcówka 7 tc ;-)


Czarna, zero pryszczy, trądziku, niczego nie mam :tak:


A mnie przeraża wizja cc i za wszelką cenę chcę rodzić naturalnie, co dokładnie wytłumaczyłam lekarzowi :-p


Mój brzuch wcale a wcale nie urósł :-(
 
SSMama - urzędnik polskiego stanu cywilnego powinien Wam odmówić, jeśli nie macie korzeni z danego kraju. Prawdopodobnie odmówi dla dobra dziecka, które przecież będzie wychowywać się w Europie. Jeszcze byłaby szansa na jakąś europejską wersję, choć niepolską, ale z arabskim bardzo wątpię. Ja znam przypadek, gdy urzędnik odmówił rodzicom nadania imienia Victoria (według mnie to dziwactwo rodziców, ale cóż), no i rodzice dali imię Wiktoria.

Któreś z Was ma korzenie arabskie?
 
Dorota - ja też mam brzuszek jakbym się dobrze najadła ;) co prawda do drobnych nie należę ale brzuszek zawsze miałam spoko.
Agatka - ja na razie siłownię odstawiłam przez te plamienia :(

Ssmama - masz już jakieś pomysły na te imiona arabskie?

No dobra a teraz się chwalę? ;)
Dzisiaj widziałam serduszko maluszka ♡♡♡ kruszynka ma 4.7mm. Jest to 6t4d więc termin przesunął mi się na 13/10.. z tych gorszych wieści to krwiak nadal jest i to całkiem spory :( na szczęście nie uciska na maluszka. Jest podkosmówkowy ale lekarz powiedział żeby się na razie nie martwić bo przez leki powinien się wchłonąć. No i jeszcze na jajniku wynalazł cystę :( ale ta na szczęście dzidzi nie zawadza. Ale można się było tego spodziewać bo przez wiele lat walczyłam z pco..
 

Załączniki

  • 1392992138046.jpg
    1392992138046.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 46
Sunovia - -ja tez widze, ze teraz na starcie mam wiekszego brzuch, ale mi nie zeszlo do konca po Tymku jeszcze :tak: (tu sie pocieszam) , w poprzedniej ciazy robilismy zdjeica praktycznie co tydzien (paru nam brakowalo) i teraz zamierzamy robic w te same tygodnie. Super prezentacja nam potem wyszla

Ja mam tylko nadzieje, ze ze wzgledu na praktyczny brak czasu na siedzenie , bedzie mniej na liczniku :-)

aga_sen
- och juz piersze zdjecia maluszka...zazdroszcze tych prywatnych klinik bo choc raz z przyjemnoscia bym sie przeszla po tym 20 tyg aby zobaczyc Malenstwo, ale w okolicy nic nie ma a jechac ze 2-3 godziny to bez sensu...

Dzownila dzis do mnie polozna, umowilysmy sie na przyszly wtorek. Przyjdzie, zrobi wywiad, zalozy karte i juz :tak:

Co do samopoczucia - obym nie zapeszyla - -nic sie mnie nie czepia i oby tak pozostalo
 
reklama
Cyntia, Katinka gratuluję pięknych brzuszków :) Ja niestety jeszcze nic nie pokażę bo nie ma czego :-( Choć od kilku dni wydaje mi się jakby sam dół podbrzusza robił się taki twardszy i bardziej pełny. Więc może już lada chwila coś się pojawi :-) Kurcze, jestem zielona bo to moja pierwsza ciąża więc na razie tylko obserwuję i nie wiem co mnie czeka :)
 
Do góry