reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Witam wszystkie brzuchatki z ktorymi się nie witałam :-D
Ja jednak mam mdłości tylko jak za długo nie zjem. Jeśli nie robię bardzo dużych przerw w posiłkach to jest luz :happy2: i nawet nie czuję,że jestem w ciąży. Ale z T.to mnie głównie zgagulec palił...hehe
 
reklama
WITAM NOWE MAMUSIE

Czarna mnie też na twarzy wysypało, choć z dnia na dzień jest coraz lepiej. Gorzej z włosami bo tłuszczą się bardziej, no ale paznokcie to nie pamiętam kiedy takie miałam.
Asiulka nie jesteś sama, mnie od wczoraj też męczy. Ja nawet nie mogę jak na jedzenie patrzę. Będzie dobrze, tylko oby jak najszybciej.
 
odebrałam wyniki bety
26 648
po 2 dniach 32 509

Przyrosty o jakich pisałyście nie mają się do tego wyniku ni jak.
Ale porównywałam przyrost z wynikami jakie miałam przy córeczce to jest prawie identyczny , chociaż sama wielkość niższa.
Mam nadzieję, że jaednak będzie dobrze ...
W momencie wykonywania badań końcówka 8 tyg. wg OM, ale myślę że wszystko jednak się opóźniło...

Marta - przyrost 65% w ciągu 2 dni dotyczy tych małych, pierwszych wartości bety. Później rośnie znacznie wolniej. Napisz tylko jakie jednostki masz przy wyniku - mIU/ml?
 
tak , mam mlU/ml
Martwię się czy nie będzie pustego jaja i wariuję już... wizyta we wtorek... eh marzę żeby było dobrze...
 
Ostatnia edycja:
Asiulka87, miałam już jedno cc ze wzg na niewspółmierność porodową (brak rozwarcia po 18h wywoływanego porodu - cewnik Foleya, oxytocyna, 6 dni po terminie i też zielone wody), co jest wskazaniem do drugiej cc. Nie chcę już nawet próbować naturalnie. Mój gin popiera tę decyzję.

A mi od kilku dni mdłości odpuściły. Jak robię się głodna, to się pojawiają, ale wtedy szybko coś przegryzam np. paluszka i przechodzi. Oby tak dalej.
 
Marta - Kochana, nie martw się. Masz super wynik :tak: Powyżej wyniku 1200 mIU/ml wzrost spowalnia (podwaja się co 72-96 godzin), a powyżej 6000 mIU/ml podwaja się wolniej niż co 96 godzin. Im większy wynik, tym wolniej rośnie :tak:


"Normal" Doubling Time
hCG levelsDoubling Time
Under 1200 mIU/ml31-72 hours
Between 1200 to 6000 mIU/ml72-96 hours
Over 6000 mIU/mlmore than 96 hours

 
Hej Laski!

Wczoraj padlam z synkiem kolo 21.00 po tym jak spiewal mi piosenki przez pol godziny :-D a dzisiaj zaspalam do pracy:szok: ups

Sa jakies mamy ktore karmia badz karmily piersia bedac w ciazy? Ja myslalam, ze u nas sie juz zakonczylo, ale ostatnio synek popija mleko wieczorem raz okolo 22.00. Z tego co czytalam to jesli ciaza jest zdrowa i mama tez, to nie ma z tym problemu, ale jezeli sa jakies doswiadczone mamy to chetnie poslucham opinii. Ja z polozna bede sie widziala dopiero kolo 10 tyg wiec jeszcze chwilka.

Lisica na ktora masz wizyte? Trzymam kciuki &&&

Czarna Gratki wielkie :-) a co do skory to u mnie teraz juz lepiej, ale przed tym jak sie dowiedzialam mialam masakre i do tego jeszcze przez oslabienie z 5 oprysczek :(

Irving/Kaarolina Witajcie dziewczyny!!

Sunovia ja poczekam na pierwsza wizyte i wtedy Ci wysle info. :tak: a co do USG co miesiac lub czesciej to ja mysle, ze to naciaganie pacjentki. Ja w poprzedniej ciazy mialam 4 scany, z czego pierwszy prywatny potwierdzajacy serducho bo bylismy w PL i chcielismy sie rodzinie pochwalic.

aga_sen u nas mozna tylko ugs, kosztuje to £50 w sumie mi to bardzo pasuje, bo ja chce tylko potwierdzic, ze wszystko ok. Ale to, ze u Was pierwsze oficjalne usg dopiero w 20 tyg to troche przegiecie:no: przeciez miedzy 11 a 13 tygodniem sprawdza sie przeziernosc karkowa i w ogole rozwoj maluszka. Troche Was wyniasa te prywatne wizyty :dry:

Ashlee25 a Ty na wyspach mieszkasz?

U nas pieknie slonecznie, ja koncze prace o 15.00 i jedziemy z eM i Szymkiem na dzialeczke na ognisko ;)

Milego weekendu :happy2:
 
reklama
anecznik, wątek wizytowy jest bez komentarzy dlatego, żeby później łatwo można było znaleźć to, czego się szuka nie musząc przekopywać się przez sto tysięcy postów z gratulacjami, pytaniami, dopowiedzeniami itp. Założenie jest takie, że w tamtym wątku jest krótka informacja - relacja, a gratulować sobie i szerzej na temat wizyt rozmawiać można tutaj.

Tak w ogóle to już jest nas dość sporo, dział październikówek będzie się rozrastał - może czas wybrać moderatorki?
 
Do góry