reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Czarna, gratuluję udanej wizyty. Mamy termin na ten sam dzień :-).

U mnie rano brzuszek jak dawniej, płaski +/- faldka. W ciągu dnia spodnie stają sie coraz bardziej ciasne, w domu pozbywam sie ich z radością i zakładam coś luznego. Myślę, że gdybym musiała ubrać sie w coś porządnego wieczorem, to bym nie dała rady. A rano od początku. Tak więc u mnie chyba jeszcze ciąży nie widac, tylko jedzonko, które nie ma sie gdzie podziać :-). W końcu nasze macice mają już spore rozmiary i na pewno jest tam już strasznie ciasno!
 
Dobra, nieważne, tu też Wam napiszę o tej wizycie, bo jestem cała nabuzowana :-D 6mm, słyszałam serduszko, data na 10.10. Jak często macie wizyty? Mam brać kwas foliowy i się nie ruszać z łóżka :dry: Lekarka odsłania mi brzuch i pierwsza rzecz, którą powiedziała: "O matko! A czemu on taki brzydki?!" :szok: Chyba cofam to, co mówiłam, że jest taka miła i w ogóle... :dry: Zaniemówiłam.

Cyntia, a o czymś takim nie słyszałam :szok: Połowa mnie jest Emiratką, może być? :szok:

aga, męskich jeszcze nie, ale z żeńskich mamy Aida, Amira, Anisa, Lina, Nadia, Sabira, Zafira, Miriam :tak:
 
Cześć mamuśki ... Jak sie dzis czujecie ?? Ja dzis mam wolne bycze sie czekam na męża i zaraz zabieram sie do robienia pyz z mięsem ... Oczywiście dzis nieodbylo sie bez porannych wymiotów a tak ok ......
 
Gratuluję udanych wizyt i bijących serduszek.

Mamusia ja dzisiaj rewelka tylko czasem mi się podnosi... oby tak dalej. Zakupy zrobiłam. Obiadek też się robi, troszkę po chińsku, rybka, ryż i warzywka. Jedynie tylko mi to pakowanie coś nie idzie...
a tu tylko 2 dni zostały.
Ciągle zerkam za wydruk z USG, cieszę się i nadal boję, bo u mnie na pierwszym też było ok a potem serduszko przestało bić. Mam też wydruk z tamtego roku, dziś mija rok jak mój Aniołek uciekł mi do nieba, tęsknię i pamiętam!
 
SSMama - a to być może się zgodzą. Pewnie będziesz musiała napisać uzasadnienie. No, proszę, to tak jak wcześniej Malusiolkę, teraz mnie ciekawi jak wyglądasz, hihi. Musisz mieć ciekawą urodę :-)
 
Nie wytrzymałam....poszłam na USG. Lekarz u którego byłam kazał mi się zgłosić co prawda we wtorek, ale niecierpliwość wzięła górę i poleciałam na badanie do innego....Myślałam, że usłyszę bicie serduszka, że lekarz powie, że wszystko będzie dobrze a tu klops :sad: Nie ma ani serduszka a i wiek mojej ciąży jest inny niż tamten lekarz mi mówił, albo ja jestem już tak głupia, że nic nie rozumiem....strasznie mnie serce rozbolało z tego wszystkiego. Byłam tydzień temu10.2 na badaniu USG i wyszło, że: wg OM 5,6 Hbs, GS 7,5 mm w obrębie, którego widoczny jest pęcherzyk żółtkowy śr 1,5 mm z echem tkankowym 2mm". Lekarz kazał przyjść 25 bo wtedy ma widać i słychać serduszko...No i polazłam wcześniej . Pani doktor pytam mi się, który tydzień, ja mówię, że 7,5 w przyszłym tygodniu 8. Zaczęła robić badanie i mówi że ona nie widzi płodu!!!!!!!!!!!! Miałyście kiedyś takie uczucie, że serce wam staje a w uszach zaczyna strasznie głośno buzować krew - bo ja tak miałam. Później powiedziała, że jednak jest przyklejony do ścianki, ale ma 6mm co odpowiada 6 Hbd i 3 dni i mam przyjść do niej w piątek na badanie. Nie wiem co już robić, każdy co innego mówi czuję sie okropnie i boję się...strasznie chcialabym już przejść do tego 12 tygodnia. ja tu myślałam, że juz zaraz 8 a ona mi taka rewelkę mówi!! Jezuuuu:no: I teraz już nie wiem do kogo mam chodzić :(
 
reklama
Mizzah - kurczę, no nieźle Cię nastraszyła. Może powinnaś była wstrzymać się do wizyty u tamtego lekarza.. Może to kwestia sprzętu? Chyba lepiej chodzić do jednego lekarza i trzymać się jednego, bo co lekarz, to inna metodologia. Maluszek może być mniejszy lub większy niż według OM. A ta dzisiejsza lekarka dostrzegła bijące serduszko?
 
Do góry