reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Hej hej. Moje (.)(.) zaraz eksplodują :szok:
Ale ogólnie nie narzekam na mdłości, czy zawroty głowy, za to brzuszek pobolewa, w szczególności w pracy, jak prawie prze 8 h jestem w pozycji siedzącej, staram sie robic sobie przechadzki, ale nie pomaga za bardzo... gin mówił, że jak będzie długo bolało mam przyjść po luteinę - co myślicie ??
A co do apetytów - to ja w poprzedniej ciąży zajadałam tylko warzywka (fajnie) i słodycze (niestety i tak pojawiło się +25kg), a od mięsa i ryb mnie odrzucało - i urodziłam dziewczynkę, a teraz słodycze mnie nie kręcą, za to konkrety i mięsko - za którym nie przepadałam wcześniej - ja liczyłam, że to może oznaka na chłopaka, ale widzę że Wy macie odwrotne - więc to chyba tylko przesądy z tymi apetytami :-)
 
reklama
Dziewczyny to ja z innej beczki. Ile kosztuje wizyta i usg w Polsce prywatnie? Tak orientacyjnie. Bo w Holandii mam ubezpieczenie to bezpłatnie a w Polsce pójdę za dwa tygodnie prywatnie.
 
Ja w poprzedniej ciąży objadałam się słodyczami i mam dziewczynkę. Teraz też chce mi się słodkiego, ale się pilnuję.

Mdłości mam do południa zwykle. Wieczorami odżywam i wreszcie mogę zjeść ze smakiem to, na co mam ochotę.

katinka, wizyta z USG to w zależności od lekarza i miejscowości koszt ok. 100 - 200zł (czasami zdarza się i więcej).
 
Jejku dziewczyny ale się rozpisałyście :-D Od wczoraj nie zaglądałam a tu 10 stron przybyło :szok:
Przede wszystkim witam wszystkie nowe mamusie październikowe :tak: Gratuluje kochane i mam nadzieję że wytrwamy razem do końca tej przygody jaką jest ciąża :-D
Ja dzisiaj byłam na pierwszej wizycie na nfz. ostałam cały stosik badań na jutro. Doktor zbadał mnie i powiedział że na razie wszystko ok. USG dziś nie miałam bo powiedziałam że idę w przyszłym tygodniu prywatnie. Poza tym i tak serduszka dzisiaj nie byłoby widać jeszcze.
Samopoczucie mam świetne i chodzę cały czas uśmiechnięta. Nie wiem czy to przez endorfinki ale ludzie się na mnie dziwnie patrzą :-D Martwię się tylko moim apetytem bo nie mogę się powstrzymać od podjadania. Myślę że jak tak dalej będzie to sporo utyję :zawstydzona/y:
Wg kalendarza chińskiego wychodzi mi chłopak, o czym jest przekonany także mój mąż, ale ja po cichu liczę na dziewuszkę ;-). Zastanawiałyście się nad imionami? Wiem że to wcześnie na takie tematy ale my jeszcze w okresie narzeczeństwa wybraliśmy imiona ewentualnych pociech. U nas będzie Julcia albo Karolek :happy2:
 
sonka moje cycuchy tez zaraz eksploduja tak bola i sa opuchniete a najgorzej bola jak zdejme stanik na noc,ojjjjjjjjjjj to dopiero nie mam ich gdzie polozyc tak przeszkadzaja.mnie jak na razie nie mecza mdlosci i mam apetyt praktycznie na wszystko,jedynie odrzuca mnie od krewetek ktore uwielbiam.po prostu nie moge na nie patrzec i mi smierdza trupem.
 
My dla dziewczynki mieliśmy wybrane od bardzo dawna. W ostateczności moja córka dostała tak na drugie (którego w ogóle miała nie mieć), a na pierwsze wybraliśmy, a w zasadzie ja wybrałam inne. Teraz nie mam zupełnie pomysłu. Dla chłopca ani wcześniej ani teraz nie mam żadnych typów. Tzn mam imię, które mi się bardzo podoba, ale niestety zupełnie nie pasuje do naszego nazwiska.
W każdym razie u nas odpadają imiona z pierwszej 10, a może i nawet 20 z list najpopularniejszych imion.
 
Hej dziewczynki kolejny wieczór kiedy mam ochotę oddać zjedzony obiad :-( ehhhh ciekawe kiedy to minie...

Emilia S. jak Ci się udało poradzić z rwą kulszową? Męczę się z nią niestety już ponad rok i nic prawie nie pomaga
 
Aga sen mam sie dobrze kochana :-) mdli mnie dalej ale daje radę dzis poinformowałam w pracy ze jestem w ciazy wszystko ok :-) dzis czuje sie sennie i pobolewa mnie brzuch a ty jak sie czyjesz kochana ???pozdrawiam
 
reklama
Do góry