reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja tam słyszałam,ze raczej w 1 trymestrze nie zaleca się farbowania włosów. Aha i to,że farba nie ma amoniaku to wcale nie musi być lepiej. Fryzjerka mi powiedziała,że jak nie amoniak to musi być cos innego i wcale nie koniecznie lepszego...
 
reklama
Farbowanie włosów nie szkodzi w ciąży. To mit. Może być jedynie nieprzyjemne dla kobiet w ciąży ze wzg na zapachy i mdłości.
 
Hej dziewczyny, jak mija dzień? Ja mam humor do pupy. Tak bez powodu. Gotuję na jutro barszczyk czerwony bo mnie naszła ochota i zaraz idę na salsę - dobrze się czuję jak się trochę poruszam. Tylko najpierw spróbuję coś zjeść :-/
 
katinka, jej, no to sporo czasu! :tak: Super, Holandia to jeden z moich ulubionych miejsc na Ziemi, a czemu wracacie, jeśli się mogę spytać?

Lisica., ja też mam humor do bani dzisiaj, także doskonale Cię rozumiem ;-)
 
Emilia - my mamy nowofundlanda ważącego jedynie 60 kg ;) masakra jest jak mnie pociągnie. Ale też coś chyba wyczuwa bo trochę spokojniejsza jest i juz na mnie nie skacze..
Widzę że mieszkasz w UK. Jak tam z opieką nad brzuchatkami? Ja jestem w Irlandii od 7 lat. Na razie na wizyty chodzę prywatnie do polskiej przychodni. Trochę to kosztowne ale do 12 ego tygodnia mogę zapomnieć o jakiejkolwiek wizycie w szpitalu.

Katinka84 - witamy :)

Na_cik - ja też się zastanawiam nad farbowaniem ale poczekam jeszcze trochę bo na razie to nawet zapachy w kontakcie przyprawiają mnie o mdłości.
 
Ja mam lepsze perspektywy na pracę, zostanie w domu podczas ciąży itp. Po tym co stało się w tamtym roku taką podjęłam decyzję. Wtedy ciężko pracowałam i miałam grypę w 8 tygodni z 40 stopniową gorączką. Poinformowałam o ciąży ale usłyszałam że to nie kalectwo i dam radę... ale to było i nie chcę wspominać.
Mój chłopak bardzo chce wrócić do Polski.
Tu nie zamykam sobie drzwi, zobaczymy?

Lisica: po dzisiejszych emocjach na wizycie u położnej odpoczywam, obiadek, filmiki...
 
Dziewczyny, macie tak, że jak wstajecie to Wam się strasznie kręci w głowie, nie macie siły ustać i się tak kolana zginają, że musicie usiąść aż przejcie? :eek:
 
reklama
Dziewczyny, macie tak, że jak wstajecie to Wam się strasznie kręci w głowie, nie macie siły ustać i się tak kolana zginają, że musicie usiąść aż przejcie? :eek:

Niee , ja mam jedynie tak, że jak wstaje rano to już mnie okropnie mdli i tak do końca dnia :-(

katinka, jeśli mogę zapytać, jak wrócicie do PL to macie tu wszystko nagrane tzn dom i pracę?

aga_sen, ile płacisz za wizytę?

Lisica u mnie też kiepsko z nastrojem i humorem. Zazdroszczę tej salsy :happy2:

Ranyyy mówię Wam, co ja mam zrobić żeby tych mdłości cholernych nie mieć? :-(Płakać mi się chce
 
Do góry