reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

SSMAMA ja tak mam czy siedzę lerze to kreci mi sie w głowie

A teraz spać mi sie chce. Chyba mam dosyć mojej pracy
 
reklama
Mnie do teraz nie męczyły mdłości :-S kiedyś muszą się upomnieć :-(

Rocznik. 85 :| widzę że w większości na tym wątku :-) a już się czułam jak najstarsza:-)
 
agamemnon: ja mam wszystko poukładane, jak w zegarku, zaplanowane itp. W wieku 30 lat inaczej se tego nie wyobrażam. jest dom chłopaka, jest moje mieszkanie, jest praca itp. Będzie dobrze - musi!!!

Ja mam czasem mdłości, ostatni tydzień brak apetytu ale usłyszałam dziś że to normalne. Sikam litrami, bolą mnie piersi, czasem zakuje coś w brzuchu, najgorzej jak mi się mocno kichnie i mam lenia (5 dni do wyjazdu do Polski a ja prawie nic nie spakowałam - dobrze że czasem chłopak rzuci hasełko pakujemy coś, bo inaczej to najlepiej mieszkanie z bloku wyciąć i do Polski przetransportować).
 
SSMama mnie też często się kręci w głowie.

Agamemnon fajnie Cię widzieć w końcu, jak opryszczka? Znikła?

Doszłam do wniosku że będę jeść do godziny 15 bo później co zjem to w kibel. Nie wiem skąd ta zależność...

Katinka zazdroszczę tego leniuchowania ;)
 
aga_sen u nas opieka taka, ze w 10 tygodniu spotkanie z polozna, a w 13 pierwsze usg:eek: ale to juz moja druga ciaza wiec jestem jakos spokojniejsza. Zarezerwowalam dzisiaj prywatna wizyte na 2 Marca w polskiej klinice, ale zaznaczylam, ze chce tylko USG bo £50 za wizyte ktora twa 5 minut to zart jakis ;) 60kg??? OMG moja mala wazy tylko 20, a ja ledwo za nia nadarzam :)

SSmama mi sie w glowie nie kreci, ale w poprzedniej ciazy tak mialam w III trymestrze razem z rwa kulszowa :(

Katinka powodzenia w przeprowadzce :) oby szybko i sprawnie poszlo :tak::tak: ja tez apetytu za bardzo nie mam, ale wcale mnie to nie martwi :)

Lisica ja tez lece cwiczyc :tak: niech te endorfiny z przed ciazy powroca :-D

U nas dzisiaj iscie wiosennie Mlody byl na spacerze 3 razy;-) dla niego to raj na ziemi, bierze swoj rower biegowy i latamy po osiedlu. Dzisiaj stwierdzilam, ze jak wszystko bedzie dobrze to skoncze prace koncem Lipca i spedze troche czasu z Szymkiem zanim sie dzidzia pojawi, eM decyzje moja popiera wiec 'tylko' 5 m-cy pracy przedemna :-D:-D

Milego wieczoru brzuchatki :)
 
sprawdzalam obie w kalendarzu chinskim plec dla 2 poprzednich ciaz potwierdzilo sie ze dziewczynki teraz wypada chlopiec pozyjemy zobaczymy
 
Agamemnon fajnie Cię widzieć w końcu, jak opryszczka? Znikła?

Doszłam do wniosku że będę jeść do godziny 15 bo później co zjem to w kibel. Nie wiem skąd ta zależność...
Z wymiotami mam to samo! Jak już to wieczorem, nie ma mocnych :/ Co do oprychy to w sumie nie wiadomo do końca co to było. Jestem zapisana na badania prenatalne z tego powodu i zobaczymy.

aga_sen nooo to sporo. No ale chyba zarobki są na tyle dobre, ze w sumie tam to taka cena normalna nie?
 
reklama
Witajcie dziewczyny.czy znajdzie sie jeszcze miejsce dla starowinki miedzy mlodzieza?dzisiaj o 6 rano robilam test i wyszzly dwie blade kreski.termin wg.miesiaczki to 27.10.strasznie sie boje cieszyc po 6 poronieiach a jakby tego bylo malo to mam miesniaka na macicy.wizyte mam dopiero w poniedzialek.to moja trzecia ciaza jesli sie uda.mam juz dwuch nastoletnich chlopakow:14 i 17 lat.bedzie ogromna roznica wieku.ja mieszkam juz prawie 10 lat we Wloszech.
 
Do góry