reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Mizach o to chodzi ze sobie rady nie daje,mdli mnie cały dzien. Jak leze to nie,ale mam dzieco wic niestety nie moge sie polozyc na caly dzien.
 
reklama
Trzeba jakos to przezyc... Lisica wieczorne na chłopaka;-D
Małż wybył po cytryne,bede próbowac. Otwotzyłąm sledzia w pomidorach ale smakuje jak stara skarpeta.
 
Ostatnia edycja:
Domka sratatatata, przy chłopaku ani razu nie miałam rewolucji :-D tylko spałam 24 na dobę. A teraz mam o dziwo mnóstwo energii. Zupełnie inna ta ciąża :tak:
 
Temat mdłości :-) najgorszy jest. Ten ból żołądka , mi pomagają mandarynki :-)ja przy synu rewolucja codziennie od 8 tyg a moja przyjaciółka ani razu i też miała chłopca:-)nie ma zasady :p zaraz kąpiel , i odlatuje :-(

Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
A co powiecie na to, że zazwyczaj staram się zdrowo odżywiać, a od około tygodnia mam ciągle ochotę na jedzenie z McDonalda?
Jest to silniejsze ode mnie i już zdązyłam zjeśc frytki, a w zeszłym tygodniu lody i McWrap :(
 
Miśka ja tylko bym fast foody jadła takie mam głupie smaki , żeby tylko pikantne było ;-) a z synem dzień w dzień musiała być czekolada :-) od początku ciąży :-)

Mój kochany robi mi herbatę imbirowa aby poratować ;-)
 
Dzięki, to troche mnie uspokoiłyście z ta No-spą, bo pierwsza wizyta dopiero 3 marca :(
Czyli jak chęć na żarcie fastwood to może na córkę? hihihi
 
reklama
Do góry