reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

A co powiecie na to, że zazwyczaj staram się zdrowo odżywiać, a od około tygodnia mam ciągle ochotę na jedzenie z McDonalda?
Jest to silniejsze ode mnie i już zdązyłam zjeśc frytki, a w zeszłym tygodniu lody i McWrap :(

Taaa, ja wczoraj wysłałam narzeczonego po frytki Avico! A tydzień temu w ataku zachciankowego głoda wyszłam po solone chipsy. Aż się nie będę znajomym przyznawać :-p

A macie tak, że na wieczór bardziej czujecie brzuch?

Ja na mdłości polecam ogórki kiszone. Przypadkiem odkryłam, że tak jakoś pomagają na kwasy w żołądku. Mięta jest dobra na jelita. U mnie w domu na żołądek piło się rumianek. Ale nie wiem czy w ciąży można.

Dzisiaj rano panikowałam, że nie mam mdłości i piersi mnie nie bolą. Wróciło na wieczór :-)
 
reklama
No dobra same tego chciałyście ;-)

2014-02-18 21.28.41.jpg
 

Załączniki

  • 2014-02-18 21.28.41.jpg
    2014-02-18 21.28.41.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 49
Czarna - o nie! Nie myśl, że tak Ci się uda bez przepisu! :-D
Poprosimy o przepis. Aż mi ślinka pociekła :-p
 
Ja dopuki mogłam to spałam normalnie na brzuchu a i bardzo długo spałam na plecach. Przestałam jak mi się zaczeło robić duszno...
 
Miska ja Mc mogę jesc codziennie wszystko a teraz P mi nie pozwala chipsy tez mi zabrał.
Na mdłości wieczorem ( zadko je miewam) pije ok 3-4 sKlanek wody muszynianki tylko ona dziala
SSMama ja nie wiem czy przytylam bo wagi nie mam ale dziwne jest to ze w 2 tyg 1cm przybył mi w brzuchu i pasie więc nie wiem sama tez tak macie?
Czarną wyslij na prv przepis.
Cyntia ja mam takie dziwne uczucie w brzuchu takie jakby mnie coś smyralo we wnatrz
 
aga - -dopoki brzuszek CI nie przeszkadza mozna spac :tak: ja nadal spie choc brzuszka troszke mam ale to pozostalosc po poprzedniej ciazy , wiec lokatora nie gniote ;-)

Cyntai - -tak na wieczor bedzie czuc brzuszek bardziej, po calym dniu chodzenia itp. szczegolnie pozniej...nie lubilam uczucia twardnienia.. :sorry2:


U mnie objawow poki co brak i oby tak zastalo, w pierwszej ciazy nic a nic nie mialam, no moze oprocz lekkiej zgagi i sennosci, ale to do przezycia.

AAaa i na zgage dobre sa migdaly ;-)
 
No problem, przepis znalazłam na tym oto blogu kulinarnym

Drożdżowe bułeczki z nadzieniem

Marmoladę polecam z róży (jak do pączków), zamiast spirytusu dałam po prostu łyżkę żubrówki bo to akurat znalazłam w domowym barze, jajek nie dawałam całych tylko same żółtka (podobno bułeczki są wtedy bardziej kruche) a na koniec posmarowałam całym roztrzepanym jajkiem a nie białkiem jak w przepisie. Ot i wszystko :)

Zmykam spać, miłej nocki dziewczyny!
 
Gosiak - ja od 3 tygodni jestem na zwolnieniu lekarskim i mam leżeć tyle ile się da, więc pewnie to większe pobolewanie to fizjologiczne jest, w sensie naturalne.

Annam - ja się pytałam o leżenie na brzuchu ginekologa i spojrzał na mnie jak na oszołoma. Powiedział, że póki nie ma brzucha, to można :-)
 
reklama
Gosiak - ja od 3 tygodni jestem na zwolnieniu lekarskim i mam leżeć tyle ile się da, więc pewnie to większe pobolewanie to fizjologiczne jest, w sensie naturalne.Annam - ja się pytałam o leżenie na brzuchu ginekologa i spojrzał na mnie jak na oszołoma. Powiedział, że póki nie ma brzucha, to można :-)
mój mówił to samo odnośnie spania na brzuchu
 
Do góry