reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Mnie brzuch czasem na wieczór zaboli albo jajnikg zakuja ,piersi już mniej jak wcześniej no i senność non stop :p ale to są uroki ciąży to wszystko dla maleństwa:-D
 
reklama
czyli pobolewanie brzucha to normalna sprawa, jak rozumiem.. w sumie wcześniej mnie nie bolał tylko dziś i to jeszcze przez chwilę, czasami czuję takie jakby ćmienie w brzuchu ( nie wiem jak to określić). Przepraszam, że tak panikuję ale to moja pierwsza ciąża i wszystko mnie martwi :sorry:
 
Tak norma :-) więc spokojnie :-) każda z nas się denerwuje :-) nie ważne czy to pierwsze, drugie czy któreś z kolei dziecko :p

Spokojnie EwelinaAnna :-) wszystko jest dobrze:-)
 
A ja coraz bardziej się boję pierwszej wizyty. Tzn. nie tyle co boję, ale mam jakieś dziwne myśli w głowie :-/

U mnie zaczynają buzować hormony, mąż już ledwo ze mną wytrzymuje. Ja ogólnie jestem nerwus, ale teraz mnie potrafią wkurzyć niewyciągnięte naczynia ze zmywarki :-/
 
Lisica obie będziemy się stresówać w piątek :-) ale trzymam za Ciebie kciuki
Mnie opanował dziwny spokój nic mnie nie drażni , bałagan nie denerwuje , jakoś dziwnie bo też nerwus jestem i do tego żmija jak to mężuś mówi :p
 
Dorota D. ja też mam wizytę w czwartek i też będzie to 8 tydzień. Mam nadzieję, że będzie to dla nas dzień samych dobrych wiadomości :)

Też wczoraj wieczorem myślałam o ance i jej bliźniakach, trochę mi ulżyło jak mówicie że u niej ok :happy2:

Jest dopiero po 17 a ja już padam i poszłabym spać :sorry2: Do tego zaczyna mnie mulić po obiedzie bleeee
 
;-)Asiulka to jak lekarz kazał uważać to nie macie wyjscia...ale moze za kilka tyg sie ustabilizuje :tak: ja Ci powiem,że chyba na początku ciąży z Tymkiem też musiałam uważać, też były plamienia po stosunku ale jak mielismy celibat to było jeszcze gorzej...miałam takie sny,że lepiej było już męża zaangażować :-p;-)

Ja po spacerze z młodym padłam. Tymek leżał w łóżeczku a ja sie kimnęłam 20 min :cool2:
 
Czarna no to witaj w klubie... Ja już nie pamiętam kiedy zjadłam normalnie obiad i kolację. Tylko śniadanie i drugie śniadanie w pracy mi wchodzi gładko.

Idę poćwiczyć trochę, może się rozładuję :-D
 
reklama
Ale wiecie co, chyba upiekę na wieczór bułeczki z marmoladą takie jakie pamiętam z dzieciństwa :-) kurcze nie wiem co ja mam z tymi smakami z dzieciństwa, ale tylko takie rzeczy mi wchodzą
 
Do góry