reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja z córka do 6 mc nie jadłam wcale słodyczy odrzucalo mnie jadłam ostre zapiekanki ;D i wszystko co paliło ;) teraz troszkę mam chęć na słodkie ale nie tak jak przed ciąża heh wole slone złapałam się na tym ze przesole wszystko za co się wezme.
 
reklama
Jaki ja mam dziś ciężki dzień :/ rano pojechałam badania zrobić . Późni z córka do lekarza ,a tam to już porażka 2 godziny :/ ... Jutro z rana muszę lecieć z dzieckiem na badania ...a ja chodzę taka spiaca ostatnio, i jakoś ciężko jest mi się zorganizować do tego jeszcze ten ból brzucha. Ja się ratuje nospa forte 2razy dziennie mam brać.
 
Asiulka ja zjem wszystko co mogę z ketchupem sosem czosnkowym :p i znowu wędliny wróciły do łask gdzie prędzej tylko warzywa i ser biały lub żółty :-)może faktycznie córka:-)
 
Hehe znają mi narobilyscie nie jem kolacji ale skuszę się na kanapeczke z szyneczka i pomidorkiem oraz słonym ogórkiem ;) kiszonym mniam.. Usta mam obszczypane ;/ nie wiem czy z tego ze obgryzlam czy jakas opryszczka ;/ chociaż na samych ustach nigdy się nie robiła ;/ ehs
 
No to chyba same dziewczynki będą w październiku hihi bo mnie też na krakersy paluszki i wszystko co słone ciągnie :) ja też w pierwszych tygodniach schudłam 2 kg ale już jestem 0.5 kg do przodu...
 
Pierwszy tydzień świadomej ciąży to - 2 kg, kolejny + 1 kg i na razie to tyle. Ciekawe na jak długo... Ja też przed ciążą starałam się zdrowo jeść, a teraz to Mąż już krzywo patrzy na to co mu podaję na talerzu :sorry: no ale co zrobić jak inaczej się nie da.

P.s. Bułeczki drożdżowe już upieczone, mniaaaaam :-)
 
reklama
Do góry