reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Aga_sen Mi lekarz plamieniami kazał sie nie przejmować bo pewnie miałam jakieś zrosty w macicy które teraz sie uwalniają. Poza tym kruszynka zajmuje tylko cześć macicy narazie, cała wyściółka jest teraz dobrze ukrwienia wiec ma prawo pokropić. Wróciłam właśnie z usg nic sie nie odkleja wielkość zarodka 4,3 mm idealnie odpowiada to 6w1d. Także spokój na dobranoc. I zajadam walentynkowe śliwki w czekoladzie :)
 
reklama
Witaj cie dolanczam do was kochane... Po 6 laurach staran jestem w ciazy :-)) spelnilo sie moje marzenie ImageUploadedByForum BabyBoom1392414185.227540.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1392414185.227540.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1392414185.227540.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 60
mamusia29 gratulacje i cieszymy się razem z Tobą :)

Jak sobie przypomnę jakie błogie było moje życie w pierwszej ciąży....ahhh....ile ja miałam czasu dla siebie...mmm...a teraz? Zamiast odpocząć jak dziecko śpi to ogladam filmik jak się. Dzisiaj 1 raz bujał na huśtawce :-D
Ale czasami oddała bym go komuś na cały dzień...:-p;-)
 
Hihi tez chce miec takie wspomnienia jak ty.... Mi sie konczy 6 tydzien zacZyna 7 w wtorek bylismy u lekarza slyszalam bicie serduszkA to byla taka magia....z tego Wszystkiego poryczalam sie ... A pani doktor w koncu niepow mi na kiedy mam termin ...
 
Dziewczyny wstałam rano ;( i patrzę lekkie wodniste plamienia brązowe ;( bzykalam się w nocy ale bardzo bardzo lekko i to jeszcze na boku .. Powiedziałam ze koniec jak narazie bzykaniem. Rano jak kichnelam strasznie mnie zakulo. Nie wiem czy man jechać na pogotowie w srode mam wizytę wydaje mi się jeszcze bo te upławy u mnie były ale ostatnio nie miły zapach ;/ ciekaw czy znowu nie mam zapalenia jakiegoś. Od wtorku chciałam iść na l4 na Zuze. Bo w poniedziałek mam na 6 ;/ i musze oddać klucze bo zamykalam żłobek i nagrać rodzicom zdjęcia... Ehh panikuje teraz ale się boje dzis mamy 6 tydzień i 2 dni a tamta ciążę w 7 tyg ;( cholernie sie boje ;(
 
Moja ginekolog nigdzie nie przyjmuje ona mnie nie widziała jeszcze jak zaszłam w ciążę za to byłam u drugiego który ma niby lepszy sprzęt a ten spisał mnie na straty bo ze pęcherzyka nie widział. Zaraz jadę na pogotowie bo nie wytrzymam brzuch mnie rozbolal ;/
 
Asiulka daj znać moze to tylko jakieś zapalenie nie groźne

Boli mnie pacha i mam węzeł powiększony znacie jakieś sposoby na to?
 
reklama
Pikulinka - to dobrze że te plamienia to nic niepokojącego. Ja już nie mogę doczekać się wizyty w piątek i zobaczyć czy wszystko ok.. u mnie na razie plamienia ustały po progesteronie

Mamusia29 - gratulacje!!! Też robiłam test clearblue. Są super bo pokazują tydzień ciąży

Asiulinka - jedź do szpitala bo lepiej dmuchać na zimne. W którym tygodniu jesteś?
 
Do góry