reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Witam nowe kobietki.
Kurczę, ja nie mam totalnie apetytu!! Aaaaaaa!! Jak jem to od razu mam mdłości. Wczoraj przed obiadem usmażyłam placki z cukinii z kluskami, no i obiadu nie byłam w stanie zjeść. Martwi mnie to.

Asiulka - daj koniecznie znać jak sytuacja. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej,mi zawsze gin mówiła,że po stosunku mogą wystąpić plamienia. A kłucia też są normalne na tym etapie. Ja bym tego jakoś mocno nie łączyła.
 
Minęło pół godziny od wzięcia Euthytoxu, to mogę zjeść śniadanie :/ Mam taki jadłowstręt, że wyprawa do kuchni to dla mnie mordęga. Może zjem teraz swój wczorajszy obiad....
 
Czy którąś z was bierze jodid? Wczorajsza dr powiedziała ze nie muszę brać wystarczy folik ale czy tego to lekarz nie powinien przepisać czy tez w aptece kupię jak kwas foliowy ?
 
Cyntia mam to samo. Każdy posiłek jest zmuszaniem się i rośnie w buzi. Czuje że już schudłam. Co zjem to zaraz mi niedobrze.
Asiulka daj znać, plamienia się zdarzają i przeważnie to nic poważnego.
 
I ja tak mam, więc to chyba normalne. Nic nie jest smaczne, na nic nie mam ochoty. Z drugiej strony jak tylko zrobi mi sie pusto w żołądku to jest mi niedobrze, więc muszę jeść. A że jest mi wszystko jedno co, to staram sie jeść zdrowe rzeczy - smakują tak samo mało fascynujaco jak te niezdrowe :-)
 
reklama
Mi też rośnie wszystko w ustach. Ale z drugiej strony jestem też ciągle głodna, a wtedy jeszcze bardziej mi niedobrze. Byle do kwietnia :-)

Cyntia, mi w poprzedniej ciąży mąż rano dawał euthyrox jak wychodził do pracy i jeszcze półprzytomna byłam. Od razu szłam spać, żeby te pół godz co najmniej przespać, a śniadanie czekało na mnie w lodówce, bo jak szybko czegoś nie zjadłam to obściskiwanie z kibelkiem murowane. Teraz się tak nie da niestety, bo mała wstaje równo z mężem i ja też muszę do niej wstać ...
 
Do góry