reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Hek Kobitki,

jedna noga mohe do Was dołączać :-D:-D:-D miałam testować jutro, ale nie wytrzymałam i dzis rano wyszla MEGA blada kreseczka ale jest :-D w poniedziałek zrobię drugi test dla pewnosci.

Alez sie cieszeeeee :-D
 
reklama
Cześć dołączam do Was;) Mam nadzieje, że nie tylko na chwilę. O tę ciążę starałam sie ponad rok. Mam już 2 Aniołki 7 i 11 tydz. Mam nadzieje, że teraz będzie dobrze, chodź pierwszy raz mam w ciąży plamienia i niską temperaturę, no ale....;) beta z wczoraj 80,9

Zyczę Wam wszystkim spokojnych i mega nudnych ciąż;)))
 
Dziekuje kochane .... Za przyjecie mnie do grona...ja po wstaniu odrazu wymioty to jest niefajne i tak mnie mdli do popołudnia wczoraj tez na wieczór zwracałam ... Musimy to przejść ... Powiem wam ze ja jak narazie co mi wchodzi to paprykarz i sałatka pikantna z makreli ..mogłabym jejsc łyżkami :-)))
 
Witam nowe mamusie ;)

ja wróciłam z izby przyjęć odmówiłam pobytu w szpitalu. Lekarz powiedział czy wybieram dom czy szpital ze leczenie to samo mam leżeć zero seksu nie dźwigać ani nie przemęczać się. Zarodka nie widać zato ujrzałam mój pęcherzyk ;) .. Mam iść do mojego lekarza po l4 jak zapytałam czemu nie widać zarodka to mi strzelił hasłem niby chciał być śmieszny ,,czy widziała pani plemniki u swojego faceta?"" wmurowalo mnie mówię no nie z uśmiechem a on no właśnie i ze to wczesna ciąża niby 6 ty i dwa dni ale ja brałam tabletki wiec wszystko przesunięte. Ulżyło mi teraz w poniedziałek pojde do roboty zwolnie się i powiem ze mam lekarza z dzieckiem a w srode lekarza ginekologa na NFZ mam w srode
 
Asiulka - witaj w klubie ja wczoraj byłam u gin i też był tylko pęcherzyk tylko, trochę się zaniepokoiłam bo już niby powinno coś widać. Też jestem po tabletkach :-) dla świętego spokoju udam się wkrótce do gin aby być spokojniejsza:-)
Witam nowe mamusie:-) coraz nas więcej :-)

Widzę że męczą Was mdłości i wymioty :-) u mnie jeszcze nie jest najgorzej czasem zamdli , dzisiaj w miarę spokojnie:-) trochę brzuszek boli i piersi :-) dostałam luteine na zaś bo już jedno poronienie mam za sobą :-) wiem że tym razem będzie dobrze:-)
 
Dziewczyny ja do Was nie dołączę. Mimo wszystkich typowych objawów ciążowych, które do dziś nie ustąpiły, dwa dni temu dostałam @.
Życzę Wam pogody ducha na kolejne miesiące oraz zdrówka dla wszystkich dzieciaczków. Trzymajcie się ciepło. Głowy do góry:-)
 
reklama
Dostałam od męża na walentynki moje ulubione perfumy Davidoff Cool Water :-) Niestety, zapach mnie tak drażni że na wymioty mnie ciągnie. A do tej pory go uwielbiałam :szok:. Mam nadzieję że nie będę wymiotować bo chciałabym mimo ciąży pracować. W domu bym się sama zanudziła :-(. Termin wyliczyłam sobie na 19 października :happy2: Dzwoniłam wczoraj do mojej gin i pielęgniarka powiedziała że najwcześniej na wizytę może mnie umówić na 7 marca. Zrezygnowałam bo nie wytrzymam tyle czekania. Poza tym moja gin jest też jest w ciąży i od czerwca jej nie bedzie. Nie wiem co mam teraz zrobic bo to jedyna kobitka ginekolog w mojej mieścinie:-(. Chyba z braku laku musze umówic się do jakiegoś faceta. Ale sie boje bo do tej pory do babeczek chodzilam :-(

mamusia29
gosiak_85
Machorek - gratuluję i cieszę się z Wami dziewczyny :tak:

Asiulka87Sosnowiec - cieszę się że wszystko dobrze się skończyło. Leż i odpoczywaj kochana!
jezyk- przykro mi, mam nadzieję że uda się już za miesiąc. trzymam kciuki.
 
Do góry