reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ją dostałam w prezencie z bielendy olejek i balsam do kąpieli i mam pharmaceris i jestem z tego kremu zadowolona;-)
 
reklama
Witam się i ja :-)
Ja również stosuję olejek babydream z rossmana, zaczęłam go używać po przeczytaniu bloga, który poleca Pscółka. Chciałam również kupić balsam, jednak jak byłam ostatnio w rossmanie to bardzo się śpieszyłam i wrzuciłam do koszyka balsam. W domu okazało się, że jest to olejek do kąpieli:-D

Rjoanka u mnie 2 kg na plusie też przez święta :tak:
Pscółka świetny jest ten blog. Dowiedziałam się z niego, że stosuję krem bb, kórego w ciąży nie wolno stosować ze względu na filtr przenikający do krwioobiegu.
Emi witaj:-)
 
Ja mam oliwke bambino i balsam przeciw rozstepom firmy gerber, używałam go w poprzedniej ciąży i nie mam ani jednego rozstępa
 
syla - ja niestety i krem z filtrem miałam zły i krem do twarzy dla Szymka pomimo tego, że producent deklarował, że od pierwszych dni życia. Powiem tak, w mojej branży (spożywcza) to by nie przeszło, nie rozumiem jak można świadomie narażać noworodki na substancje szkodzące.
 
Dziewczyny ja już mam 4 kg na plusie i to mnie martwi bo choć się nie objadam to waga przybywa:-( z córką przytyłam 14 kg i teraz już tyle nie chciałam ale te paskudne cyfry ciągle rosną.
W ciąży z córeczką używałam na rozstępy balsamu z rossmana i wydawało mi się, że działa cuda aż tu w 8 mc przyszły paseczki na brzuchu i udach:-(choć waga wcale już nie szła w górę...no cóż genetycznie tak mam. teraz kupiłam sobie ziajkę na rozstępy i zobaczymy choć już widzę że raczej mi nic to nie da....

O pajączkach też coś wiem bo i to niestety genetyczne jest u mnie no a hormony w ciąży i wzrost wagi są ich sprzymierzeńcami:-(
 
Ja to juz i tak sie nastawilam na laser CO2, niby najlepsza rzecz na rozstepy juz istniejace ale droga wiec troche potrwa zanim odloze kase na serie zabiegow. Chociaz mam nadzieje ze duzo nowych rozstepow jednak sie nie pojawi...
Mnie zapach tej oliwki w rossmanna zaczal irytowac:p Kupie chyba ta kwiatowa z johnsonns&johnsonns czy jak to sie pisze:p Mam gdzies jeszcze olej kokosowy to zuzyje do konca:)
 
Czesc dziewczyny;

Jestem tu nowa, do tej pory bylam na ciazy po poronieniu ale zaczelam was podgladac bo tez mam date na pazdziernik i fajnie wiedziec co u innych ciezarowek na tym etapie.

Ja do tej pory przytylam "tylko" 300 gram ale to tez dlatego ze mam pare kilo extra.
 
reklama
Kotulcia, johnson strasznie uczula. Oliwka dla dzieci z tej serii to jedyny kosmetyk, po którym miałam reakcje skóry. Po przeczytaniu analizy składu już sie nie dziwię czemu.
 
Do góry