reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja smarowałam się czym popadło tzn. nie kupowałam nic specjalnego na rozstępy, tylko to co akurat mi się spodobało pod względem zapachowym :) Po synku miałam tylko trzy 1cm rozstępy tuż przy samym pępku, nie są one wcale widoczne.
Obawiam się jednak, że przy tak szybkim przyroście wagi nie uchronię się przed rozstępami pomimo smarowania :(
No i oczywiście wywaliło mi żylaka pod lewym kolanem :( Do tej pory była to sobie po prostu lekko widoczna żyłka, ale teraz wygląda to fatalnie i latem nie założę nic krótkiego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie październióweczki :)
Miło mi zagościć tu u Was, mam nadzieję, że na dłużej :) Termin mam na pażdziernik, obecnie koło 16 tygodnia. Usg kolejne dopiero w maju a ja juz nie moge sie doczekać kogo noszę w swoim domku, czy któraś z Was zna już płeć? W sumie swoje ostatnie miałam robione w 12stym więc watpliwe byłoby ujrzenie czegokolwiek, ale załączę również zdjęcie maluszka. Mam nadzieję, że się dobrze trzymacie i życzę miłego wieczoru! Do usłyszenia :-))Zobacz załącznik 622776
 
Rjoanka ja jeszcze nie spotkalam kosmetyku ktory by mnie uczulal:)

Miska ja ogolnie zauwazylam ze cale moje cialo pokrywa widoczna siatka wiekszych i mniejszych zyl/zylek. Ale takich podskornych, zylakow tez sie boje bo moja mama i babcia maja:/
 
Miśka - nie przejmuj się żylakiem (w sensie wizualnym). Że ktoś zobaczy? A co tam ;-) Ważne być Ty się wygodnie czuła :tak:

Kaśku - też używałam oleju kokosowego, ale jak dla mnie za tłusty i parę dni temu przerzuciłam się na oliwkę Nivea i chyba od niej swędzi mnie skóra :confused:

Dzisiaj miałam wizytę. Wszystko ok. Lekarz zapisał mnie na badanie usg serca płodu (koszt 335 zł :/) do innego specjalisty. Termin badania to 22 maja (czyli 21 tc). Pojechaliśmy tam, by zobaczyć gdzie to. Myślałam, że to badanie połówkowe, a to w sumie z tego co rozumiem tylko badanie serca? Hm. I nie wiem co teraz. Kolejne USG u mojego lekarza będę miała w 30 tc, czyli będzie bez kompleksowego badania połówkowego?

Ja mam 4 kg na plusie, co mnie akurat bardzo cieszy :-)

W końcu udało mi się nagrać kopniaczka :-) Na filmiku nawet w miarę widoczne są 2, ok. 7 sekundy i 40 sekundy. Są subtelne, więc trzeba się przyjrzeć :-)
[video=youtube_share;vp_wNom_zLw]http://youtu.be/vp_wNom_zLw[/video]

Na komórce nie widać znaczników - nie wiem dlaczego.

Wybraliśmy imię :-) Będzie Adrian :-)
 
Cześć dziewczyny;-) Nie pisałam dawno, bo jakoś nie mogę się ogarnąć po tych wszystkich dniach wolnych :-p Majówka fajnie nam zleciała, bo byliśmy w Zoo , i ogólnie dużo czasu spędzaliśmy razem:tak: W tamtym tyg. w Środę, musiałam pojechać do szpitala, bo brzuch mi się co chwilkę napinał, i było to, aż nieprzyjemne , a do tego plecy na dole mnie bolały więc wolałam nie ryzykować, i się upewnić, czy wszystko jest ok. Powiem tylko tyle, że jest ok, co do zainteresowania lekarza, to wolę się nie wypowiadać:-p Jutro mam wizytę u swojej gin. to powiem co i jak. Chciałabym już poznać płeć, bo chciałam już ciuszki kompletować powoli, trochę dostanę, bo w rodzinie i chłopcy i dziewczynki;-) Połówkowe USG będę miała 28 Maja, tak mi się wydaje, bo jutro mamy się tylko oglądać, i zwolnienie mi przedłuży . Spadam małą szykować do przedszkola . Buziaki
 
Witam wszystkie mamy :-)
Dzisiejsze słoneczko zapowiada śliczny i ciepły dzień a ja zaraz muszę do pracy wyruszyć ale na szczęście tylko w celach towarzyskich:-)

kaśku - smarowałam się od samego początku ciąży 2 razy dziennie i faktycznie do 8 mc nic nie było a potem troszkę pasków się pojawiło
Cyntia -kopniaczka widać, super:-) Ja miałam 2 tyg temu badanie prenatalne i mój gin serce maluszka mi badał coś tam poklikał posprawdzał i powiedzial, że wad serduszka nie ma i wogóle wszystko ok.ale nie mam pojęcia czy oprócz tego badania jest też jakieś inne...pamiętam, że córeczką badanie połówkowe miałam w 24 tc może to w 21 tc to będzie twoje połówkowe?
Witam też nowe mamy:-)
Życzę wszystkim pięknego dnia
 
Pscółka i spółka fajny blog, dzięki ;)

Kotulcia moje nogi po pierwszej ciąży wyglądają tragicznie, naczynka tak popękały, że o ubraniu spódnicy za kolana mogę marzyć, miałam zabiegi laserowe i 0 efektu. Po ciąży od razu idę do chirurga naczyniowego...

Magdalena witaj ;)

Miśka81 pocieszę cię, że ja mam 2 niżej, w połowie łydki - tragedia :(


Rainbowmune witaj ;)

Cyntia85 super filmik i ładne imię dla synka ;)


a ja idę korzystać z energii, którą mam z samego rana i pociacham sobie - trzeba zrobić prezent na dzień Mamy ;)
 
reklama
rainbow - witaj zapraszamy:tak:, my jeszcze czekamy napotwierdzenie czy faktycznie chłopak
cyntia - mnie zdecydowanie po oliwce swędziała skóra, ale niecierpię oliwek, więc może psychika zadziałała.:-D Kopniaczki jak ta lala, ja nadalpewności nie mam:baffled:
Marlas - lepiej zawsze pojechać o jeden raz za dużo na IP,niż o jeden za mało. Lekarzami nie ma co się przejmować.
emi - to u mnie był taki sam skutek jeśli chodzi o rozstępy,tylko ja smarowałam raz na dwa dni.:-D Na piersiach są praktycznie niewidoczne, ate na podbrzuszu jakoś mi nie przeszkadzają.
Melodja - ja mam dwa grubachne żylaki też w połowie łydki ito od tej zewnętrznej strony, po pierwszej ciąży nie doszłam do chirurga, alepo tej już obowiązkowo. Nie jest to jednak coś co powstrzyma mnie przedwłożeniem spódnicy, bez przesady...:tak:
 
Do góry