reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Dziewczyny robię porządki w szafie i wyjmuje letnie ciuchy, i stwierdzenie że nie mam co na siebie włożyć stało się bardzo realne.... kilka koszulek się tylko nada i jakaś sukienka...
Ale ostatecznie i tak jestem szczęśliwa:):)
 
reklama
Witajcie :) Po tygodniu błogiego lenistwa wróciłam do pracy i nie mogę się ogarnąć. Tak mi dobrze było na wolnym że nawet komputera nie odpalałam w domu. U nas wszytsko oki :) Maleństwo kopie i chyba ma sie dobrze:) W czwartek USG więc zobaczymy co u naszej małej słychać :) Powoli zaczynam miec syndrom "wicia gniaza" ;) Wybrałam już tapety do pokoju dzieciaczków, wydałm instrukcje co do pomalowania ścian :) Ubranka też powoli kupuję, co pójdę do galerii to z czymś wyjdę :p Powstrzymać się nie da, a w H&M takie śliczne te ubanka :) Miłego dnia kochane:)
 
rainbow - witaj zapraszamy:tak:, my jeszcze czekamy napotwierdzenie czy faktycznie chłopak
cyntia - mnie zdecydowanie po oliwce swędziała skóra, ale niecierpię oliwek, więc może psychika zadziałała.:-D Kopniaczki jak ta lala, ja nadalpewności nie mam:baffled:
Marlas - lepiej zawsze pojechać o jeden raz za dużo na IP,niż o jeden za mało. Lekarzami nie ma co się przejmować.
emi - to u mnie był taki sam skutek jeśli chodzi o rozstępy,tylko ja smarowałam raz na dwa dni.:-D Na piersiach są praktycznie niewidoczne, ate na podbrzuszu jakoś mi nie przeszkadzają.
Melodja - ja mam dwa grubachne żylaki też w połowie łydki ito od tej zewnętrznej strony, po pierwszej ciąży nie doszłam do chirurga, alepo tej już obowiązkowo. Nie jest to jednak coś co powstrzyma mnie przedwłożeniem spódnicy, bez przesady...:tak:

ja oprócz tych żylaków mam całą łydkę zajętą przez czerwone naczynka bardzo widoczne, mnie to jednak powstrzymuje od włożenia spódnicy ;) mimo, że mam ich dużo
 
Cyntia85 a dlaczego badanie serduszka lekarz zlecił? Podejrzewa że coś może być nie w porządku?? Może się pomylił?
Kopniaczka widać :tak: super!

Kaśku 86 u mnie w lecie będzie ten sam problem. Sukienki musze jakieś dokupić, ale może coś w second handach upoluje bo na nowe szkoda mi pieniążków- wiem, że potem ich już nie użyję...
 
Ja w czawrtek idę tez na badanie serca +usg. Tylko że u nas maluszek ma pepowine dwunaczyniowa i z tego wzgledu takie zalecenia.
 
Czesc Dziewczyny ,

wieki mnie tu nie bylo, ale nie mam czasu praktycznie na nic. Synek pochlania caly czas kiedy nie spi, popoludniami pracy, a wieczorem chwila na posiedzenie z mezem, ogarniecie domu i padam.

U nas wszystko dobrze, czkeam na wizyte u poloznej. Z zalozenia mialabyc w nast. tygodniu, no ale miejsc juz nie bylo wiec ide dopiero 27 maja.

Gratuluje wszytskim dziewczynom, ktore znaja juz plec i moga wybierac imiona :tak:

My drugi i niestety ost usg mamy 11 czerwca, ale bedac w lipcu w Polsce na pewno pojde na jeszcze jedno. Szczegolnie jesli teraz nie bedzie widac co miedzy nozkami mamy :-D


Pozdsrawiam Was goraco
 
reklama
Hej kobiety ćwiczycie mięśnie Kegla?? Ja sobie dopiero ostatno o nich przypomniałam :-( i staram się "gimnastykować" ale mam problem z systematycznością :-)
 
Do góry