reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Domka planuję na Jaczewskiego, ale nie wiem czy mnie nie odeślą z kwitkiem. Tam rodziłam córkę i byłam zadowolona z opieki. A Ty gdzie rodziłaś za pierwszym razem?
 
No ja rodziłam własnie na Lubartowskiej i bardzo byłąm zadowolona,teraz trakt porodowy po remoncie jest.
Chciałam na Jaczewskiego ale nigdzie miejsc nie było.

Syla jak sie umuwisz wczesniej to nie powinni Cie odesłac.
 
Jak była w ciąży z Oliwią to pojechałam tam do szpitala na ktg i mnie już zostawili. Na drugi dzień miałam wywoływany poród.
 
Enya - ja myślałam, że będę mieć dziewczynkę, a będzie chłopiec :-)
Myślę, że możesz już czuć swój Skarb :-) Ja pierwsze nietypowe, jakby trzepotanie motylka w dłoni, poczułam ok. 12 tc. Od ok. 16 tc czuję takie pykanie i wiem, że to maluszek (gdy wcześniej czułam parę razy takie "pyk pyk", to myślałam, że jelita mi świrują :-D). Od 17 tc widzę to pykanie czasem na brzuszku :-D

Co do tych piw: dziewczyny, Wy się upewnijcie czy na pewno one są bezalkoholowe. Z tego co wiem bezalkoholowe nie znaczy, że jest bez alkoholu (mój P. nie pije i nie tyka takich piw, bo różnie bywa). To czesto taki myk, że do iluś tam może być nazywane bezalkoholowym. Piłam w Niemczech piwo 1,7%, na którym było napisane, że bezalkoholowe. Dla naszych dzieci 0,1% to za dużo. Szczególnie teraz, gdy najintensywniej rozwija się mózg dziecka.
A co do Radlera, to są 2 rodzaje: 2% i 0%, jakby co.
 
Enya - ja myślałam, że będę mieć dziewczynkę, a będzie chłopiec :-)
Myślę, że możesz już czuć swój Skarb :-) Ja pierwsze nietypowe, jakby trzepotanie motylka w dłoni, poczułam ok. 12 tc. Od ok. 16 tc czuję takie pykanie i wiem, że to maluszek (gdy wcześniej czułam parę razy takie "pyk pyk", to myślałam, że jelita mi świrują :-D). Od 17 tc widzę to pykanie czasem na brzuszku :-D

Co do tych piw: dziewczyny, Wy się upewnijcie czy na pewno one są bezalkoholowe. Z tego co wiem bezalkoholowe nie znaczy, że jest bez alkoholu (mój P. nie pije i nie tyka takich piw, bo różnie bywa). To czesto taki myk, że do iluś tam może być nazywane bezalkoholowym. Piłam w Niemczech piwo 1,7%, na którym było napisane, że bezalkoholowe. Dla naszych dzieci 0,1% to za dużo. Szczególnie teraz, gdy najintensywniej rozwija się mózg dziecka.
A co do Radlera, to są 2 rodzaje: 2% i 0%, jakby co.

Wiem,że są dwa rodzaje bo kiedyś piłam Warkę Radler 2 %.
A ta 0% to całkowita nowość na rynku,tutaj jedna dziewczyna polecała więc kupiłam.Inne moje znajome dziś się dowiedziałam,że też piję te właśnie w ciąży i jest ok.
 
Znalałyście może strony z listą na wyprawkę?
Kiedyś jak nie potrzebowałam było ich mnóstwo a teraz nic konkretnego i obszernego nie mogę znalesc.
 
Domka12 – po porodzie to ja marzyłam o ciszy, u nas było tylko 3 osoby, ale jedna typu „księżniczka” ciągle męczyła mnie pytaniami, a cała jej rodzina przesiadywała w sali przez większą część dnia, męczące na maxa. Przez 5 dni spałam łącznie 4 godziny. A jakie fajne kryminały jeszcze czytałaś? Jak kiedyś będzie mi jeszcze dane poczytać to dobrze, żeby to było coś wartego przeczytania:-D.

Madzia – Allesa mam wyjściowy biustonosz, po domu to nosze sportowy z Tesco, a na nockę mam taki bezszwowy dla ciężarnych, dobrze się znniego karmiło nockami:-D

My dzisiaj wyrwaliśmy się do kina, napaliłam się na nachosy i 7up i odcierpiałam to, jednak mój organizm nie jest przyzwyczajony do takiej ilości cukru i chemii:baffled:
 
reklama
Do góry