reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Czesc dziewczyny.Ostatnio weny na pisanie nie miałąm.

Ja jak Age urodziłąm,to było nas 7 na sali,żadna sie nie odzywała;-)
Teraz jak pojade rodzic,biore ksiażke bo wtedy myslaąłm ze *******ca(za przeproszeniem)
dostane.

Kotulcia milenium jest super;-) przeczytałam;-) jestem fanką kryminałów;-)

Ja zakupiłam 2 dni temu vita-miner prenatal+DHA,stwierdziłąm ze skoro wyniki mam
bardzo dobre to i takie witaminy wystarcza,dr dała mi wolna reke,aby z DHA kazała.

Babina u nas z sexem ok,fakt nieraz brzuch stwardnieje zaboli,ale tak samo
jak po kazdym wysiłku.Takze mysle ze nie ma sie co martwic.

Agniecha,ja raz na czczo zemdlaąłm w autobusie,a teraz to rano jestem tak głodna ze wstaje i jem,
a do miasta jak jade do gin,to kanapki ze soba biore;-)

ja ruchy poczułąm na początku 16tc i codziennie czuje ale takie sporadyczne,delikatne,i to jak siedze albo leze.
 
reklama
Hej dziewczyny
u mnie tez ostatnio brak weny na pisanie, ale codziennie Was podczytywałam.

Ja też biorę Vitaminer prenatal DHA, mi poleciła je farmaceutka.

Kaśku w pierwszej ciąży poczułam ruchy w 16 tc, a teraz takie motylki już w ok 11-12 tc jak siedziałam. Na początku miałam wątpliwości czy to maleństwo, jednak powtarzało się to codziennie wieczorem. Obecnie bobas się rusza głównie wieczorem jak leżę lub siedzę.

Babina u nas czułości zdarzają się sporadycznie, gdyż zawsze po mam obawy czy wszystko w porządku z maleństwem.

Kotulcia może na to wolne miejsce przyjdzie jakaś bardziej rozmowna ;-)

Enya my jeszcze nie znamy płci. Mam nadzieję, że na kolejnej wizycie 15.05 już się dowiemy kto to:tak:
 
Troche mam obawy przed piciem tego no ale jak bezalkoholowe,więc się napiłam sama cytryna,taka lemoniada.

Domka12 ładne,jeśli masz okazję kupić w atrakcyjnej cenie to kupuj ;)
 
reklama
Madzia ja wczoraj piłam to "piwko" rzeczywiście taka gazowana lemoniada.

Domka jeżeli to okazja to kupuj i się nie zastanawiaj, bo łóżeczko bardzo fajne. Mam do Ciebie jeszcze pytanie, czy będziesz rodzić w Lublinie?
 
Do góry