reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Agniecha no jedna sie odezwala - powiedziala 'do widzenia' bo dzisiaj wychodzila:D A mezus bedzie jutro z moja mama, stara sie tak co dwa dni przyjezdzac:) A w niedziele to z mlodym przyjedzie bo tesciowa go zabrala do rodziny na wies:)
Pytalam i z reguly antybiotyk 7dni:( a wczoraj zaczelam brac, potem pewnie posiew znowu i kolejne 2 dni czekania a mnie juz szlag trafia z tej bezczynnosci:/ W pizamie z buta (tzn z klapka) wroce chyba do domu sama hehe o ile mnie nie zgarna po drodze na oddzial ale psychiatryczny. Juz czuje ze mnie nosi:D
 
Witajcie dziewczyny, dawno mnie nie było ale sporo się działo. Jestem po badaniach prenatalnych, dostałam skierowanie na NFZ i już wiadomo że dzidzia jest zdrowa - USG wyszło bardzo dobrze, test Pappa to potwierdził -ryzyko trisomii 21 - 1: 9500, pozostałych trisomii 1: 20 000. Co co płci lekarz nie chciał się wypowiadać - to był 13t4d wg USG, natomiast moja ginka w mieście tydzień później na duuuużo gorszym sprzęcie obstawiła dziewczynkę. Ja nadal czuję chłopca i ciekawa jestem jak to wyjdzie na połówkowym;-) A jak to u Was było z przeczuciami płci??

Od paru dni czuję przelewanie, uciskanie a wczoraj jak ucisnęłam z jednej strony to poczułam ruch:) Ale fajnie!!:-) Cały czas jestem 4 dni do przodu z wielkością maluszka.

Madzia ja trochę już przeszłam jeśli chodzi o ciąże i ginekolodzy - immunolodzy polecają femibion natal - ja teraz biorę nr 2, wcześniej 1 , poza tym ja biorę jeszcze dodatkowo wit. B6, B12 i D.
 
Enya to chyba bardzo wcześnie jak na czucie ruchów:)a w którym jesteś tygodniu? 14?
Mi się zaczął 15tydz. i jak narazie cichosza:)
Ja tak liczę na 16tydz. że coś poczuję ale to moja pierwsza ciąża więc jeszcze się nie za bardzo znam;)
 
Kasku ja w tej ciazy poczulam w 12 tyg. Jak krwotok dostalam i brzuszek mi zmalal - normalnie czulam mala guleczke ruszajaca sie chwile przed USG ktore pokazalo ze serduszko mimo krwotoku bije a mloda wrecz szalala wiec nie dziwie sie ze ja wyczulam:) potem non stop lezalam to czulam delikatne smyranie, bylo potem pare dni przerwy ze nie moglam wychwycic ruchow a potem juz poszly wyrazne i regularne:)) a dodam ze ciaza wg USG jest mlodsza o tydzien wiec to byl praktycznie 11 tydzien:) z synem byl to 15/16 tydzien:) Wiec da sie czuc ruchy tak wczesnie:)) Chociaz moj gin nie wierzyl ale powiedzial ze ja wiem lepiej i sie sprzeczac nie bedzie:))
Teraz ruchy sa fajne subtelne - ale mloda ma czasami wene na grzebanie w pecherzu i z kazdym stuknieciem czuje ze mi pocieknie zaraz ale wtedy trzese brzuchem na boki i przewaznie udaje sie ja wygonic z pecherza. Pamietam ze mlody w trakcie seksiku potrafil mi tak dokopac w zoladek ze zrzucalam meza i zwijalam sie z bolu - juz nie bylo fajnie:p
Kazda poczuje ruchy, wszystko zalezy od budowy ciala, umiejscowienia lozyska i po prostu wychwycenia ze to TO:)
 
Moje dziecko jest bardzo żywe zwłaszcza wieczorem , wczoraj bardzo mocno ją czułam jak się tam odbijała z lewej i prawej strony pepka, czuje ją od tyg a mojego syna czułam w pierwszej ciąży w 19 tyg ale byłam już skoro kg na plusie i dlatego tak późno ;-);-)a to prawda Kotulcia później może być dość boleśnie;-)
 
To co PREGNA Plus to zle tabletki?
Nie rozumiem Twojej odpowiedzi..

nie ;) pisałaś - bynajmniej tak zrozumiałam - że nie za bardzo umiały Ci doradzić ;)


Ja nie umiałabym wyjść naczczo, od razu mi niedobrze.
A dziś piękny dzień i juz dawno sobie tak nie odpoczęłam. M został z córką, a ja pojechałam na kilka godzin do przyjaciółki, a potem on zabrał ją do parku i miałam takie freeeee praktycznie 6h.
Ale i tak czuję się jakoś zmęczona, chyba odpoczynek mi nie służy ;)

Mam nadzieję, że jednak nie będzie ciągle padało w piątek i sobotę i uda mi się z dzieckiem wyjść na dwór. Jak będzie padać to nie chcę wychodzić, bo ona ledwo po chorobie...
 
Hej dziewczynki....nadal czytam was regularnie.....

Cieszę się że wszystko u was w porządku....że dzieciaczki już dają wam znak że są tam w środku, w waszych brzuszkach......

Kotulcia, cieszę się że w końcu znalazłaś szpital w którym ktoś się zainteresował i szuka przyczyny twoich krwawień....

Zazdroszczę wam tych waszych problemów, jakie brać witaminy, jaką wodę pić......

Ja od wtorku już do pracy, nie mogę dłużej siedzieć w domu, bo mnie w sweterku z za długimi rękawami do odpowiedniego hotelu wywiozą....

Pozdrawiam was serdecznie, całuję wasze brzusie....miłej i słonecznej majóweczki....
 
reklama
Kotulcia – ja to mogłabym mieć amnezję żeby móc po raz drugi przeczytać Millenium:-D, szkoda że autor już nie żyje i nic więcej nie napisze:-(

Enya – nam jeszcze trochę przyjdzie czekać na potwierdzenie płci, może 17 maja się dowiemy. Jak na razie podobno chłopak. Gratuluję dobrych wyników:tak:

Kaśku – każda czuje w swoim czasie i tylko ona wie co czuje:tak:. Ja w pierwszej czułam bardzo wcześnie, teraz pomimo tego że wiem czego „wypatrywać” to nadal nie mam pewności. Dzisiaj już nawet mi się to śniło:-D
 
Do góry