reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

zmień aptekę ;)
ja rozmawiałam z koleżanką, która jest chemikiem i farmaceutką i powiedziała, że niestety, ale przy ciążowych z ceną idzie jakość


poczytaj i relaksuj się ciszą :D
ja do gaduł się nie zaliczam
i obyś jak najszybciej wyszła - dobra książka to bardzo dobry pomysł

To co PREGNA Plus to zle tabletki?
Nie rozumiem Twojej odpowiedzi..
 
reklama
Madzia93 myślę że to fajne tabletki, skład mają niezbyt rozbudowany o te niepotrzebne suplementy. Jeśli nie masz niedoborów to brałabym, tylko kupiłabym sobie jeszcze kwasy DHA same
 
Jest jeszcze pregna z kwasami dha:) wlasnie od 12 tyg.
Jako ze jakis czas temu interesowalam sie tematyka suplementacji to niestety nawet jesli zaplacimy duzo kasy za suplement nie mamy pewnosci ze jest dobry - niestety suplementy mimo iz sprzedawane w aptekach nie sa pod zadna kontrola gdyz nie sa to leki:) I nigdy nie mamy pewnosci co do skladu i zapewnien producenta, mozna bardziej na czuja szukac porownywac sklady, wiem ze kiedys znalazlam suplement ktory jako jedyny nie mial w swoim skladzie zelaza jako tlenku zelaza (czyli rdzy?:D) a wlasnie inna forme tego pierwiastka ktora byla ok, teraz juz nie pamietam jak sie nazywala, ten suplement to byl chyba zestaw witamin Vitrum. I ogolnie chodzi nie o piekne wartosci co ile i czego jest ale o wchlanialnosc - chelaty sa dobre pod tym wzgledem. Ogolnie na forach tematycznych jest polecana firma Olimp:) Tania i rzeczywiscie po dluzszym stosowaniu dobrze sie czulam:) a kwasy DHA w ciazy to najlepiej kupic tran dla dzieci do picia bo ma duzo mg kwasow omega 3, ja dla porownania musze brac 4 tabletki tranu w kapsulkach Gal zeby wyszlo z 5ml tego do picia i obliczylam ze taniej wyjdzie nawet Mollers - chociaz Gal tez ma do picia z wieksza zawartoscia DHA.
 
Mam takie dosc nietypowe pytanko dla was.
Jak to u was wyglada ze sprawami intymnymi.
Pytam,bo wczoraj troszke sobie z mezem pobaraszkowalismy i dzis rano rowniez. Bylo to nasze pierwsze zblizenie od praktycznie poczecia,bo jakos wczesniej balismy sie zeby maluszkowi nic sie nie stalo.
Niby wszystko bylo ok,ale teraz to mnie brzuch boli i nie wiem czy to przez te przytulanki,czy przez co innego.
Martwie sie troszke czy malenstwu nic sie nie stalo,bo skad ten bol...
 
Agniechaaaaaaa - babo Ty, ciotka Cyntia też Cię opierniczy! :-D W ciąży nie ma opcji latania na czczo. To już nie chodzi o nas, a nasze dzieciaczki. Organizm sam dał Ci znać. Było dziś śniadanko? :-)

Babina - u mnie od poczęcia nic w łóżku się nie dzieje. Do 13 tc mieliśmy zakaz, a teraz P. się boi. A ja mam głupie sny.. Może weź magnez?

Ja biorę Doppel hertz Mama. Też ma DHA. A co mnie jeszcze do nich przekonuje, to to, że mają pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
 
Babina weź magnes powinno minąć ;-)my się nie ograniczamy od początku ale w niedzielę po zabawach miałam planienie a później już było czysto teraz nasza szyjka jest bardzo ukrwiona i nie trzeba dużo ;-)

Ją biorę prenatal classic maja dużo jodu przy mojej tarczycy niestety trzeba :-(
 
Cyntia pozytywną opinią instytutu matki i dziecka bym się raczej nie sugerowała. .. żywiec zdrój też ma takie oznaczenie a skladowo podobno nie jedna kranówka jest lepsza:/
 
dzień dobry :)

Cyntia, tak, dzisiaj śniadanko było od razu po przebudzeniu :) W wolny dzień zawsze tak jest ale w tyg to gorzej bo rano zawsze ja odwożę małego do przedszkola i czasu mi nie starcza, a jak wracam z przedszkola to kupuje świeże pieczywko i jem pyszne śniadanko tak koło 9 rano, tylko wczoraj chciałam zaoszczędzić trochę czas i po odprowadzeniu Mateuszka poszłam do biedronki bo m zażyczył sobie na obiad zupę meksykańską wiec to wszystko jego wina :) A w tym sklepie było mega duszno i myślę że to był główny powód.
Jak sie czujesz młoda żono :) ?

Kotulcia, jak tam dzisiaj, towarzyszki się odezwały? Mąż dzisiaj do ciebie przyjedzie?
 
reklama
Do góry