reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Bajaderka jakis antybiotyk, co do nazwy dowiem sie na wypisie:p ale 3x dozylnie taka duza strzykawe:p potem podejrze ile ml:p oprocz tego wlasnie dostalam lakcyd (czy jak to sie pisze:p) jedna tablete doustnie a jedna dowcipnie z full wypasem czyli rekawiczka do aplikacji:p
Ja wlasnie po kolacji, bula z twarozkiem i drozdzowka, rozpusta:p ale mlodej pasuje bo sie odzywa po jedzeniu. Hehe moze porcja akurat jej gabarytom wystarcza a dla mnie nic nie zostaje:p
 
reklama
Ja zaczynam puchnąć!! :-( od 2 dni mam lekko opuchnięte dłonie i stopy. Swędza mnie łydki, szczególnie prawa. Zaczynam brać cyclo3forte powinno pomóc trochę. W sumie to mam ten lek jeszcze bo dr kazał go wziąć jak plamilam i bez konsultacji z lekarzem teraz go będę jadła. W ciąży z córką on właśnie mi zmniejszał trochę obrzęki

też to brałam w ciąży, u mnie szło razem z nadciśnieniem w parze - niestety

Powiem ze jestem pozytywnie zaskoczona tym szpitalem:) wiec zaczelam sie zastanawiac zeby rodzic tez tutaj:) zreszta moj szpital ma 2 stopien referencyjnosci a na borowskiej juz 3:) bede sie starala o skierowanie o przyspieszenie porodu tak jak z mlodym, bo jak sie zacznie to boje sie ze nie zdaze tu dojechac...
Dalej chyba czekaja na wyniki posiewu i pewnie ta beta bedzie niedlugo moze cos powiedza:)

to super, niech się tam Tobą dobrze zajmują ;)



Co do pasów poporodowych to mi fizjoterapeuta zakazał, bo mięśnie brzucha się rozleniwiaja i trudno potem wrócić do formy.
Co do ćwiczeń to ja mam ciągle taką bieganinę za dzieckiem, że mi już sport nie jest potrzebny.

A ja się już nie mogę doczekać remontu, wreszcie będę miała zrobiony warsztat, a w maju jadę na warsztaty w Katowicach i już nie mogę się doczekać.

U mnie i córy lepiej, mam tylko nadzieję, że jak w majówkę schrzani się pogoda to nie zachoruje mi zaś ;)
 
Będąc dziś w aptece liczyłam,że mi doradzą jakie tabletki brać w II trymestrze,jednak się przeliczyłam.Ale chyba się zdecyduję na PREGNA PLUS,bo i kobiety karmiące mogą potem brać ;)
 
Z omdleniami to raczej nie wolno sobie bagatelizowac. Ja w pierwszej ciąży jak zemdlalam to położyli mnie na oddział na 3 dobry na obserwację. Robili codziennie usg i na szczęście wszystko bylo ok
 
Ale mam lenia, by napisac ;-) Czytam forum codziennie, ale w sumie, to nie mam o czym pisać ;-)
Ja dziś przypierdzieliłam głową o szafkę i nabiłam sobie guza :/
Leżę sama w domu. Fajnie tu jest, ale takie zadupie, że wszędzie daleko!
Byłam w outlecie Vero Mody i za 83,50 zł kupiłam spodnie ciążowe Mama Licious, mięsisty sweterek Mama Licious, sexy swterek i top. Uwielbiam takie zakupy :-D

Kotulcia - koleżanki na sali masz chociaż fajne?
 
Cyntia wlasnie lipa bo jedna przyszla pare h po mnie ale duzo starsza ode mnie i ze sprawami kobiecymi, a druga dzisiaj w nocy w ciazy ale ogolnie stypa troche jakos nie da sie nawiazac kontaktu:p co zrobic, moze trafie na taka gadule jak ja przy nastepnej rotacji:p
 
Kotulcja, to życzę zmiany koleżanek na sali :) Ja jak byłam w lutym w szpitalu to miałam na sali takie 4 agentki że buzie sie nam nie zamykały a nocami filmy oglądałyśmy, nawet sie śmiałyśmy że momentami czujemy się jak na jakiejś kolonii w dzieciństwie :)
A wiesz juz mniej więcej ile będziesz w tym szpitalu?

Dzwoniłam popołudniu do mojego lekarza, pierwsze pytanie jakie zadał to czy przed wyjściem z domu jadłam śniadanie. Jak powiedziałam, że nie to nieźle mnie opieprzył. Tylko że ja zanim zawiozę małego do przedszkola to ie zdążę nigdy zjeść, no ale będę musiała wcześniej wstawać i tyle
 
Pscolka i spolka, mam trylogie millenium:p ale jakos sie nie zebralam jeszcze hehe, tak samo do przepisywania notatek do szkoly co ambitnie postanowilam:p

Agniecha nie mam pojecia ile mnie beda trzymac, zalezy jak bede reagowac na antybiotyk... Moze po weekendzie. Na to licze bo na nastepny weekend mam zjazd z 3 zaliczeniami i nie usmiecha mi sie potem pisac w drugim terminie:)
 
reklama
Będąc dziś w aptece liczyłam,że mi doradzą jakie tabletki brać w II trymestrze,jednak się przeliczyłam.Ale chyba się zdecyduję na PREGNA PLUS,bo i kobiety karmiące mogą potem brać ;)

zmień aptekę ;)
ja rozmawiałam z koleżanką, która jest chemikiem i farmaceutką i powiedziała, że niestety, ale przy ciążowych z ceną idzie jakość

Cyntia wlasnie lipa bo jedna przyszla pare h po mnie ale duzo starsza ode mnie i ze sprawami kobiecymi, a druga dzisiaj w nocy w ciazy ale ogolnie stypa troche jakos nie da sie nawiazac kontaktu:p co zrobic, moze trafie na taka gadule jak ja przy nastepnej rotacji:p
poczytaj i relaksuj się ciszą :D
ja do gaduł się nie zaliczam
i obyś jak najszybciej wyszła - dobra książka to bardzo dobry pomysł
 
Do góry