reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

agniecha - generalnie ciśnienie w ciąży jest niższe, ale szczerze to nie wiem. A masz możliwość sprawdzić sobie ciśnienie? . Staraj się ciągle popijać po kilka łyków wody.
 
reklama
Bajaderka no ja tez nie mam sklonnosci do infekcji, niestety ciaza zwieksza ryzyko nabywania infekcji:p Ja to w ciazy czuje sie chorowita i jakas taka ograniczona, juz wiem jak to bedzie w podeszlym wieku:D

Agniecha jak nie cisnienie to zrob morfologie - w ciazy czesciej sie zapada na anemie, moze przez to Ci sie slabo zrobilo?
Ja wlasnie po dlugim czasie krwawien mialam chwile ze czulam ze na nogach nie dam rady ustac:/

Pscolka i spolka ja jak mi slabo ale juz tak konkretnie tez czuje najpierw po mroczkach przed oczami i tym ze przestaje slyszec:p ale jak narazie zawsze udalo mi sie sila woli jakos nie pasc, po prostu przetrzymywalam ta chwile i za moment wszystko wracalo do normy.
 
kotulcia - no dokładnie, czuję się jak starowinka, ja tonormalnie to tornado jestem, a w ciąży wszystko taaaak wolno mi idzie. Zrobienie2 prań dziennie, nastawienie zmywarki i przygotowanie sobie jedzenia jestnormalnie męczące. :-D

agniecha - czasem w aptekach mają ciśnieniomierze:tak:


 
Matko mialam dzis podobna sytuacje. Bylam w tesco. Stalam za miesem i normalnie w ciagunkilku chwil oblana potem, ciemno pezed oczami, juz nic nie slyszalam... Masakra. Dobrze ze za mna byly poustawiane pudelka z grillami wiwc tam siadlam. Jakos doszlam do siebie, woda i do domu. Masakea, nie lubie tego. Strach sie bac...
 
Miejmy nadzieje ze to przejsciowe jak mdlosci:p ja z mlodym bylam w ciazy w lecie i tragedii nie bylo:p

Zadowolona bylam bo po obiedzie dostalam tableteczke - mysle: 'pewnie antybiotyk' a tu psikus bo konska dawka dozylnie 3 razy dziennie:( jeszcze stazystka raz mi sie zle wklula wenflonem i zaczela mi puchnac reka ale przyszla doswiadczona babka i raz dwa kolejne wklucie na drugiej rece. Pobieranie krwi ok ale wszystkich substancji podawanych dozylnie sie boje i panika mnie lapie:( brzuszek mi sie spial z tego stresu:p maz przyjechal to udawal ze sie uzala nade mna:p zawsze tak robi i mnie to rozsmiesza i jest lepiej, jak do dziecka w stylu 'bidulko ty moja' takim komicznym niby zatroskanym glosem hehe.
Ile to kobieta w ciazy i przy porodzie musi sie wycierpiec a faceci to tylko przyjemna robote maja:p
 
reklama
Agniecha83, Pauletta uważajcie na siebie! ;-) Ale te duszności, zimne poty i słabości skądś znam- mam tak samo...tylko się trzymam i nie mdleję, bo zanim cokolwiek się stanie to siadam, nawet na ziemi, jak nie mogę usiąść to kucam i głowa między nogi....
No i bardzo byłam zadowolona że tym razem w wysokiej ciąży w lecie będę chodzić- wtedy przypadły na lato mniej więcej miesiące 2-5 więc w te pierwsze mdłości było bardzo ciężko. Tylko teraz jak się robi tak gorąco a mnie duszno to wcale się tak nie cieszę :(

Kotulcia a co to dostajesz?
 
Do góry