reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Witajcie ;)
Ja walczę dalej z brakiem apetytu,czasem jest,a czasem go nie ma.
Ja na szczęście mam taką pracę,że mogę sobie wziąść wolne kiedy chce i nie jest to problem,także na majówkę zrobię sobie wolne ale poświęcę ten czas na sprzątaniu w szafkach i pozbywaniu się rzeczy które są mi nie potrzebne,wystawię je na allegro ;)
Miłego dnia!
 
reklama
Kotulcia- super , że sie Tobą zajmują;) będzie dobrze;) Jak zastanawiam się na rodzeniem na Borowskiej , bo mam stąd lekarza. Dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi;*

Czarna- mdłości wydawało mi sie , że juz mi odpuściły, jakie było moje zdziwienie jak całe śniadanie moje dzisiejsze wylądowalo na podłodze z nagła;/ kurde tyle sprzatania;/,masakra

agniecha- powodzenia na wizycie;)


Pozdrowienia dla wszystkich e ten piekny śloneczny dzien
 
Ja mam ambitny plan ugotować dzisiaj krupnik. Wczoraj po raz pierwszy od początku mdłości ugotowałam synkowi zupę i nie zeszłam przy tym tak więc wracam do gotowania:-D. A jak jeszcze będę miała siły to pulpeciki z jakimś sosikiem i surówka z pekińskiej.

Wczoraj po południu i mnie mdliło, a już myślałam, że mam to za sobą. Nie wiem, może to jeszcze po tych zapachach od gotowania...:baffled:

agniecha - kciuki zaciśnięte, będzie dobrze &&:tak:
 
Fajnie się dziewczyny macie bo na forum są osoby z Waszych okolic,a ja tutaj nie mam się kogo poradzić co do szpitala itp.
A Wy możecie sie wspierać w tej kwestii :)
 
Garmelka, Madziorrek na kiedy macie terminy? Ja jak narazie na 27 października:)
Madzia93 a skąd jesteś? Może akurat jest wśród nas jakaś twoja' sąsiadka' :)
 
reklama
Powiem ze jestem pozytywnie zaskoczona tym szpitalem:) wiec zaczelam sie zastanawiac zeby rodzic tez tutaj:) zreszta moj szpital ma 2 stopien referencyjnosci a na borowskiej juz 3:) bede sie starala o skierowanie o przyspieszenie porodu tak jak z mlodym, bo jak sie zacznie to boje sie ze nie zdaze tu dojechac...
Dalej chyba czekaja na wyniki posiewu i pewnie ta beta bedzie niedlugo moze cos powiedza:)
 
Do góry