reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cześć kobietki! Dawno nie zaglądałam, ale nie miałam czasu :zawstydzona/y: Magduś, jest mi strasznie przykro:-( 3maj się!!
Ja też miałam ślub cywilny, i też słyszałam, że to "TYlko Ślub Cywilny" i ludzie jakby sobie olali, bo nie robiliśmy wielkiej imprezy, ze względu na ogromną najbliższą rodzinę :szok: Był pretensje, bo mogliśmy zrobić w taniej restauracji, i takie tam, ale samej najbliższej rodziny mamy prawie 100 osób:crazy: a nie chciałam, żeby to wyglądało jak stypa:crazy: 28 Maja mam dopiero USG połówkowe, to będzie 22 tydzień, mam nadzieję, że poznam płeć, obstawiamy chłopaka, bo ta ciąża jest zupełnie inna. Póki co nic nie przytyłam, i robią mi się rozstępy na brzuchu:rofl2: Amelka nie nosi już na noc pampra, budzę ją 2 razy w nocy, bo ma taki mocny sen, że nie czuje, że chce się jej siusiu :baffled:

Miłego dnia !!
 
reklama
Czesc dziewczyny
Jak sie dzis czujecie? Mnie znow boli glowa ale na szczescie mniej dokuczliwie niz ostatnio.
Dzis mam wizyte u pani doktor i troche sie denerwuje niby nic podejrzanego sie nie dzialo ale ja juz chyba tak mam ze panikuje. Wizyte mam wieczorem wiec dam znac jutro co i jak.
Pozdrawiam Was goraco
 
lucus - głowa wyjątkowo nie boli, ale mam jakieś zawroty. Miałam iść wysłać pita, ale chyba sobie dzisiaj daruję...

Dziewczyny, gdyby któraś z Was lub znajomi nie mieli na kogo przekazać 1% to rozważcie pomoc mojemu siostrzeńcowi
apel 2014.jpg
 

Załączniki

  • apel 2014.jpg
    apel 2014.jpg
    49,5 KB · Wyświetleń: 63
Nie wiem czy to ma jakiś związek ale nóż mi się w kieszeni otwiera na naszą ochronę zdrowia! Pierwsze pytanie czy chłopiec był szczepiony? Pewnością tak jak większość dzieci.... taką mamy opiekę! Liczą się tylko pieniądze dla koncernów a nie zdrowie naszych dzieci! Przepraszam alr musiałam się wypowiedzieć. ..
 
pscółka i spółka - szkoda, że tak późno to pokazałaś. Ja już nawet nie pamiętam kiedy pit złożyłam.

Ja właśnie zjadłam 0,5 litra loda, jak na kogoś kto powinien uważać na cukier to bardzo odpowiedzialnie się zachowałam.
 
pscółka i spółka - szkoda, że tak późno to pokazałaś. Ja już nawet nie pamiętam kiedy pit złożyłam.

Ja właśnie zjadłam 0,5 litra loda, jak na kogoś kto powinien uważać na cukier to bardzo odpowiedzialnie się zachowałam.


Dlaczego powinnaś uważać na cukier?

Ta monotonna pogoda mnie męczy,niby dobrze spałam a jestem nie wyspana.
 
anecznik - pewnie wtedy kiedy składałaś pit to jeszcze obiena tym forum nie byłyśmy:-D, ale jest też spora liczba osób (jak ja) która zawszezostawia tę (nie)wątpliwą przyjemność na sam koniec:-D. Mnie ostatnio ciągnęło na jakieśowocowe lody, kupiłam jakiś wodny arbuzowy i połowę wyrzuciłam, nie czułam nicpoza cukrem...fuj, chyba na długi czas sie zniechęciłam:baffled:
 
reklama
Dzień dobry październikowe mamy....
Dawno, dawno mnie nie było.... podczytywałam was troszeczkę ale potrafiłam się wbić w rozmowę.

U mnie duże zamieszanie, moja mama od cztw jest na radioterapii - wyjazd na 6 tyg bez możliwości przepustek - pech, zaczęliśmy powali remont ale ciężko idzie - brak czasu, na szczęście z fasolką wszystko ok. Następną wizytę mamy 12 maja, może poznamy kto mieszka w środku :) całą wyprawkę zostawiamy na sam koniec, część rzeczy mamy dostać od mojej kuzynki, część od znajomego wiec dokupi się czego brakuje no i wiadomo kosmetyki, leki itp.....
 
Do góry