reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Temacik jedzenia;-) mnie dzisiaj mąż zabrał na lody z owocami, mrożoną kawę a na koniec dołożyłam boritto i na wynos wzięłam placek ambasaemrek ;-)
 
reklama
Jestescie okropne, tyle wzmianek o jedzeniu a ja caly czas glodna jestem:p Mloda po kolacji poszalala troche a teraz sie nudze i czytam jakies gazety. Jeszcze troche i polowa ciazy bedzie za nami:)))
Nie jestem w temacie, dlaczego musisz być w szpitalu?
A co do jedzenia- ja jakoś nie narzekałam na jedzenie po porodzie :)

Temacik jedzenia;-) mnie dzisiaj mąż zabrał na lody z owocami, mrożoną kawę a na koniec dołożyłam boritto i na wynos wzięłam placek ambasaemrek ;-)
Ale Ci mąż dogadza :) A co to ten placek?

Dziewczyny, wszystkie już czujecie ruchy? Czy któraś z Was ma łożysko na przedniej ścianie?
 
No właśnie, dla mnie to nowa sytuacja bo w poprzedniej ciąży łożysko na tylnej ścianie miałam i już od 16 tyg czułam ruchy.
Myślę jednak, że nie mamy się co martwić bo łożysko trochę tłumi.
 
cześć dziewczynki,
jestem po wizycie, śliczna, zdrowa córeczka :) tak na 95%, ale jestem szczęśliwa :)

rjoanka, nie przejmuj się, ja tez jeszcze nic nie czuję, lekarz dzisiaj powiedział że nie ma reguły, zalezy jak dzidzia jest ulozona, gdzie jest lozysko itp
 
reklama
Kaśku ja mam termin z ostatniego USG na 15.10

Co do ruchów to też nic nie czuję, alę kupiłam w zeszłym tygodniu stetoskop (taki niedrogi w sklepie medycznym za 26 zł) i podsłu****emy naszego Bobasa!!! :) najlepiej rozrabia wieczorem jak kladę się spac - słychać takie plumkanie i bulgotanie, za dnia jak chodzę to raczej śpi.
Polecam...:tak:
 
Do góry