reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

annecznik - dzięki za info, czyli żadna z tych co ja nie zaszczepiłam:cool2: Ja pewnie bym pamiętała żeby o tym wspomnieć lekarzowi, bo nie ma tygodnia żebym o tym nie myślała:-(
Ta książka o alergii którą czytam nie dość że sama droga to jeszcze nakręca mnie na dodatkowe wydatki, właśnie nabyłam urządzenie do wyrobu mleka sojowego oraz z innych ziaren/orzechów:cool2: Tych mlek z kartoników boję się dawać Szymkowi, ze względu na doidatki:cool:

cyntia - lubię takie historie na wesoło, będziecie mieli co wspominać:tak:
 
reklama
Cyntia - ja na moim cywilnym przez cała ceremonie skupiałam się tylko na tym żeby się nie roześmiać, ale mężowi z kolei nie było do śmiechu bo on nie lubi być w centrum uwagi ;-)
to najlepszego!!!:-)
 
Pscółka a jakie to urzadzenie do wyrobu mleka? Ja używam blendera i zwykłej gazy:) a urządzenie to bym chciała sobie sprawdzić ale do robienia kefiru:) super sprawa jak będę mieć nadwyżkę pieniędzy to napewno kupię :) a jeśli chodzi o mleko to trzeba naprawdę uważać bo jego dodadki są niemal wszędzie nawet ostatnio w chipsach ziemnaczanych znalazłam w składzie laktoze... niestety alergicy muszą zawsze wszystko dokładnie czytać, bo ja dostaję kataru od najmniejszej ilości nabiału. Nie zazdroszczę wszystkim alergikom i mającym nietolerancje pokarmowe....
 
To urządzenie Soyabella było w programie "Pani Gadżet" :-)

Kobietki - dziękuję Wam za ciepłe słowa!

MonaG - wczoraj się skapnęłam, że to Ty, Monarti :-D To można zmienić nicka?
 
cyntia - rozumiem że zachwalali to urządzenie, miało jakieś minusy?

Junior dzisiaj mega maruda, wstał o 4, jedna drzemka już za nami, dobrze, że na razie nie pada, wyciągam go na spacer...
 
reklama
Hej laski, może mi pomożecie, bo planuję zakupić sobie ten pas poporodowy który kiedyś tu polecałyście:
PANI TERESA® Poporodowy pas brzuszny - Pas poporodowy

No i rozmiar wybiera się pod kątem obwodu brzucha, tylko zastanawiam się czy chodzi o obwód już po porodzie??? Może głupie pytanie ale nie wiem... Bo jeśli tak to pewnie lepiej wstrzymać się z zakupem do porodu. Mam rację?
 
Do góry