reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

ameritum - pediatrę i położną wybierasz tam gdzie mieszkasz,a nie rodzisz:tak:. Ja się zdecydowałam na skojarzone, bo w sumie substancjikonserwujących powinno być w nich mniej niż w tych podawanych osobno. Gorączkato akurat dobry objaw po szczepionce to znaczy, że organizm odpowiedział naszczepionkę i wytwarza przeciwciała:tak:. Co do jeziora to myślę, że mało kto madoświadczenie z pływaniem w nim, stąd odpowiedzi brak. :-DSzymek dostawał czkawkijak tylko wypiłam kilka łyków wody w pokojowej temperaturze, może Tobie teżdzidzi da znać w ten sposób:-D
 
reklama
Magdus straszenie przygnębiająca wiadomość. ...
Słyszeliście o naprotechnologii?? Poczytaj sobie bo wielu parom pomogli w diagnostyce i wlasciwie ukierunkowanym leczeniu przyczyn. Serdecznie polecam!
 
Zacznę od tego, że była u nas od Wielkiego Piątku moja mama. Przyjechała wcześniej, by zrobić obiad świąteczny i posprzątać. Wyglądało to tak, że nonstop próbowała mną dyrygować. Ona jest pedantką. Do tego myśli, że wszyscy się na nią patrzą (nawet śmieci nie wyrzuci bez ułożenia fryzury jak na wesele).. Więc za to, co odwaliłam na ślubie miała focha przez parę godzin.
No to przejdę do meritum
xlaugh.gif.pagespeed.ic.3EWxJjzyNf.webp
Ślub był w urzędzie. P. zaczął mówić swoją przysięgę. Zachciało mi się śmiać jak zobaczyłam, że zapiął marynarkę na oba guziki, a potem jak zobaczyłam jak zawiązał krawat
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
Przyszła kolej na mnie i gdy miałam powiedzieć, że zakładamy rodzinę, to zaczęłam się śmiać, a już zwrot "związek małżeński" wywołał u mnie niezłe parsknięcie. To było niekontrolowane i było pewnie efektem stresu. Ogólnie, co oglądamy filmik, to nas to bawi
xlaugh.gif.pagespeed.ic.3EWxJjzyNf.webp



A i póki co te osoby, ktore nie przyjechaly z mojej strony, a ktore ja zapraszalam nie zadzwonily nawet z zyczeniami. Taki tępy manifest, by pokazać, że ślub cywilny nie ma dla nich znaczenia. Betony. My jesteśmy szczęśliwi i nikt nam tego nie odbierze
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
 
Cyntia czyli sprawdza się powiedzenie, że z rodziną to najlepiej wychodzi się na zdjęciach ... szkoda, że tak was potraktowali. Ale przynajmniej tyle dobrze, że wy się nie przejmujecie.
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!:-):-)
 
Cyntia przykro mi ze rodzinka tak Was potraktowala wedlug mnie slub to slub i tak naprawde nie powinno miec to dla innych znaczenia czy to jest koscielny czy cywilny. To Wasz wybor i nikt nie powinien w to ingerowac a tym bardziej "bojkotowac". Dobrze ze staracie sie tym nie przejmowac. Fajnie ze bylo wesolo przynajmniej bedzie co wspominac :-D. Z tego co kojarze ja tez na stres czesto reaguje smiechem.
Jeszcze raz wszystkiego wszystkiego najlepszego samych slonecznych dni i mnostwo milosci:-)
 
magdus - trzymajcie się

cyntia - u mnie skończyło by się podobnie z tym śmiechem gdyby przysięga była dłuższa choćby o jedno zdanie :-)

[scółka - nie pamiętam dokładnie nazwy tyle że jakaś ostra odmiana coś na b lub d (niechcę wprowadzić w błąd) i nie mają pojęcia gdzie to złapała. Na wizycie lekarz nie zapytał się o szczepienia i w sumie oni też nic nie mówili. Mała była leczona na anginę, a że było coraz gorzej to w końcu wylądowała w szpitalu. Na szczęście księżniczka ok, tyle że rodzice najchętniej to by ją pod kloszem zamknęli. Drugie dziecko zaszczepili na te najgroźniejsze choroby ale chyba odpuścili te wieku dziecięcego.


Udało nam się dziś jednak pojechać do parku :-) wbrew temu co mówiła pogodynka był słoneczny i ciepły dzień, prawie poczułam lato :-)
 
reklama
Do góry