reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Marrika zaden problem, dostalam 10malych i 2średnie. Swiezutkie, bo zgrzypia po zebach, tak mnie krakuske nauczyli :-)

Paula, czyli genetyczne tez przed Wami, na kiedy macie?
 
reklama
Nie robimy. Lekarka powiedziala ze nie widzi wskazan. To rowniez decyzja moja z mezem. Co zmieni sytuacja gdybysmy sie dowiedzieli ze cos nie tak. Tylko nerwy.
 
Nie nic nie robila bo ostatnio bylam w 10 tyg. Wizyta bedzie zakonczeniem 1 trymestru. 17 kwietnia moze wtedy cosik pomierzy. I tak moja pierwsza ciaza.
 
Agaa - ale z tego, co wiem oscypki tradycyjnie robi się z mleka niepasteryzowanego i w ciąży nie za bardzo można je jeść....
 
Ja się wlasnie zastanawiam. Bo za 3 tyg mam prenatalne. I na nie ide. Ale później sa jeszcze w 20tyg z tego co pamiętam? I tak sobie mysle i się zastanawiam, ze te odbebnie, a później już sobie daruje ;-)
 
Magduś - nie warto sobie darować badań połówkowych. One mają na celu zobaczyć czy po pierwsze dziecko jest zdrowe, a po drugie czy z łożyskiem, pępowiną jest wszystko ok.
 
reklama
Magdus to kwestia lekarza chyba. Ja 6 lat temu też miałam badanie prenatalne i potem ok 20 tyg. połówkowe w standardzie;) To u tego lekarza co od poprzedniej wizyty do niego chodzę widocznie ważna kwestia:) Zresztą dla mnie to badanie jest także bardzo ważne gdyż ja osobiście nie zdecydowałabym się urodzić dziecka z zespołem Downa lub inną poważną wadą. Ale to kwestia przekonań... Jak dla mnie wystarczy USG prenatalne i jak jest ok testów Pappa robić nie będę;)
 
Do góry