reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Fikołki jak na trampolinie :-)

Rany dopiero mogę się położyć mój syn dzisiaj kończy 5 lat a jutro impreza :-) przygotowania całe popołudnie :-)
 
reklama
Dziewczynki a jak objawy u Was. U mnie mdlosci juz chyba koniec, apetyt chyba wraca, piersi mniej bola. 11 tydziwn ciazy bo ja od razu stres ze cos nie tak. I ciagnie mnie raz na jakis czas w dole brzucha.
 
Hej dziewczynki, u mnie antybiotyk plus ciaza kładzie maksymalnie... najchętniej bym przespala caly dzien.. wczoraj robiąc obiad o mało nie zemdlalam.. ehh..
U mnie wagowo podobnie do Madzi.. i jestem troszke przerazona bo u mnie w rodzinie kobietki to tak sobie spokojnie po +20.. my jak narazie z groszkiem +/- 1kg.. myslalam ze bedzie gorzej ze względu na zaparcia ale jest dobrze...
Co do objawow to pauletta u mnie tak samo.. wymioty odeszly w niepamiec, pozostaly nudnosci, ale to z glodu juz sie nauczylam ze wtedy cos musze pochlonac i jest ok.
Wczoraj odnotowalam pierwsza ciazowa zachciewajke.. ogladajac kuchenne rewolucje, zapragnelam oscypka, a ze mieszkam na podhalu, maz specjalnie o 7 rano jechal po oscypki dla ciężarnej :-) mmm.. pyycha!!! Pozdrawiam mocno brzuszki :-* :-*
 
Aga ja wczoraj także zapragnęłam oscypka! I nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę że mieszkasz na Podhalu! Ja mieszkam na zachodzie przy granicy z Niemcami więc mąż w życiu nie zorganizuje mi oscypka w takim tempie ;-)
 
Ja w końcu dopadłam arbuza chodz jeszcze nie taki dobry jak przez lato,ale już od miesiąca chodził za mną ;)

U mnie objawy ustały,senność,zmęczenie.
A mdłości wcale nie miałam.
 
reklama
A ja nic nie przytyłam,4kg na -.

Piersi bardzo dawno przestały bolec,teraz brzuch czesto pobolewa,zmeczenie,wiec bez drzemki w południe nie daje rady.
Spac chodze najpózniej o 21.
No i mdłosci ustapiły,poza paroma epizodami. W niedziele zwymiotowałąm pod sklepem,i wczoraj wieczorem i rano 2 razy ale to chyba przez stres zwiazany z usg.
 
Do góry