reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

to ja dziewczyny chudzielec jestem, przy wzroście172 ważyłam 56 kilo, teraz 60. Wiem że to mało było na start, ale stres zabrał mi kilogramy mimo tego że jadłam dużo, za dużo. W ciągu roku z 67 schudłam do 54. Przed ciążą troszkę było spokojniej i udało się 2 kilo przytyć. Zobaczymy jak będzie dalej.
 
reklama
Hej byąłm dzis na USG,moje pierwsza. NO i dzidzia zyje serduszko bije,a ruchliwe ze hej.
Nie zbadałą kosci nosowej i przyzieronosci karkowej bo kregosłupem odwrócone. Ona mówiła ze jak chce to moge prywatnie zrobic. No i mam dylemat.Robic czy nie
 
Ja mam 170cm i teraz ważę 61kg;) Przed ciążą 58kg:) A teraz mi w boczki poszło i wczoraj mój mąż złapał za boczek i nazwał mnie pączusiem:p Udałam obruszoną ale sama wiem że mam teraz wilczy apetyt:D Od przyszłego tygodnia muszę zacząć zupki gotować jakieś;) Zresztą dzisiaj barszczyk biały będzie bo mam ochotę już od jakiegoś czasu:)

Moja kota ma rujke i tragedia jakaś z tym miałczeniem - łazi za kocurem a on jako że jajek brak to nie wie czego ona może chcieć - powiedziałam do męża że bardzo dobrze ją rozumiem z racji naszego celibatu:D
Wrr panoszący się żwirek mnie irytuje, 3 koty roznoszą go wszędzie, niby mam gumową wycieraczkę przed kuwetą ale dzisiaj zamówiłam trochę większą z trawy morskiej - niby wszystko na niej zostaje, zobaczymy...
 
Domka 12 Zrób, przynajmniej będziesz miała pewność. A nie możesz sie umówić do tego samego lekarza na inny dzień?
 
Ostatnia edycja:
My postanowiliśmy że nie będziemy jednak kombinować i robić badania na nos itp. W sumie jeśli coś będzie nie tak (chodzi mi o wadę któregoś z narządów) to wyjdzie też w następnych badaniach tym bardziej że chcemy po 16 tygodni zrobić 3d. Zresztą te badania nie dają 100% pewności jedynie prawdopodobieństwo. Więc koniec stresu maluch z pewnością jest zdrowy i do następnej wizyty :-)


Jeśli chodzi o matki palące w ciąży to dla mnie to nie porozumienie. Powinny być robione testy psychologiczne przyszłym rodzicom. Jednocześnie muszę się przyznać że na początku pierwszej ciąży zapaliłam ze 2-3 papierosy. Pułki nie zobaczyłam serduszka na USG :-)
 
Ostatnia edycja:
Pauletta ja też mam rano mniejszy brzuch.
Anecznik masz super podejście. Czasem te wszystkie badania i oczekiwanie na ich wynik zabiera całą radość ciąży. Odbierasz wynik, wszystko jest ok i zaczynasz się martwić czy następny też będzie dobry. Kupa kasy i kupa nerwów :/ a z takim podejściem jak ty masz to można się ciąża cieszyć na całego :-D super
Mój dr jak zapytałam czy robić toxoplazmoze i cytomegalie powiedział że zależy ode mnie. Wydam 200zł a i tak jeśli okaże się coś nie tak to tego się nie leczy. To tylko będzie wiedza dla mnie, nie zrobiłam tych badań
 
reklama
Wśród moich koleżanek to się nawet nie przyznam że nie miałam zmierzonej przeziernosci bo będzie panika ze powinnam lecieć prywatnie do innego lekarza bo ten konowal jakiś i wogole. A ja jemu bardzo ufam i nie chce podważać jego kompetencji.
 
Ostatnia edycja:
Do góry