reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Dziękuję wam dziewczynki za ciepłe słowa......spać nie mogę wogóle więc czytam was regularnie.....

cieszę się waszą radością, jak to miło poczytać że ktoś jest szczęśliwy....ja zostałam w domu sama ze swoimi myślami....

i tak się właśnie zastanawiam.....jak tylko zaczęliśmy planować ciążę ( jakieś pół roku przed tym jak zaszłam) obydwoje z mężem rzuciliśmy palenie, a takie mamusie w 7 miesiącu leżą na patologii i cichaczem w toalecie popalają.....gdzie tu sprawiedliwość....


Pozdrawiam gorąco wszystkie ......będę tu zaglądała.....
 
reklama
Madziuella nie ma sprawiedliwości niestety :-( jak zaszłam w ciążę w listopadzie i poszłam na zwolnienie to dzień przede mną na zwolnienie ciążowe poszła też moja koleżanka z pracy, tak się umówilyśmy i razem w ciążę zaszłysmy. Tydzień po nas na zwolnienie poszła też dziewczyna z naszego zakładu. Ona z takiej patologii, już nawet pomijam alkohol i papierosy ale wiemy że lubiła raczyc się lekkimi narkotykami. No bynajmniej ja i ta moja koleżanka obie poronilysmy w 7 tyg (właściwie jedna po drugiej) a tamta laska jest już dzisiaj w zaawansowanej ciąży i wszystko jest ok. Ostatnio widziałam ją z wielkim brzuchem, fajeczka w gębie i zadowolona...
 
pauletta - ja bym się cieszyła na Twoim miejscu:tak:, bo jastartuję ze 101 na wysokości pępka. Poprzednio doszło do 112. Podobno jak zaduże zdjęcie to się tak obraca. U mnie awersja do jedzenia nasila się. Już odobiadu jem bo wiem, że muszę. Wczoraj to chyba kolacji nie jadłam, bo jakoś niepamiętam, dopiero o 23 jak się kładłam to zjadłam kawałek ciasta drożdżowego zmasłem i mlekiem.
miśka - o matko, ja nawet nie mogę czytać o zupie rybnej:-D. Jeślimatki karmiące (i noworodki) mogą Espumisan to wydaje mi się że ciężarne też,ale jak będziesz miała info zwrotne od gina to daj znać. Słuchaj męża - dobrzegada:tak: Życie jest za krótkie żeby się udręczać jakimiś niedoskonałościami ciała, którymi akurat uważam że kobiece krągłości nie są:tak:
magduś - ja dobijamdo 80 przy 170, ale jakoś mnie to nie dołuje, generalnie mam do siebie pozytywne nastawienie, być może dlatego trudno mi się wziąć za odchudzanie. To już moja ostatnia (planowana)ciąża, więc potem będę działać nad rzeźbą, bo masa już jest;-):-D
czarna - super filmik. najlepszy był Pan z szuflą - niewzruszony:-D
melodja - ja też byłam typem pracoholika, jak musiałam iśćna l4 w 4 miesiącu bo miałam skurcze ze stresu to przez 3 dni ryczałam, że chcędo pracy,:-D ale to przechodzi, z czasem człowiek się uspakaja i przestawia nainne tory:tak:
madziuella - niestety to bardzo niesprawiedliwe:-(. Trzymaj się
 
witam!

madziuella
ściskam mocno :*

pscółka i spółka super że masz dobre podejście i własną ocenę, tak trzymać! :tak: widać że umiesz mieć dobre poczucie humoru, nawet na własny temat ;-)

u mnie dziś i jutro na szczęście wolne:-) planuję ugotować lekki obiad, bo niestety zaczynają mi się odzywać problemy z trzustka albo jelitami i miałam dość silne bóle więc dietka przede wszystkim teraz Poza tym odpoczynek cały dzień, muszę poleżeć bo w ciągu tygodnia ciągle praca, dom. Synek na szczęście już dość duży więc sam się pobawi i mam nadzieję że da mamie odpocząć.

pogoda za oknem niestety też nie zachęcająca do niczego innego jak spędzenia czasu w łóżku. mam nadzieję że poskrobiecie coś i będę miała co w międzyczasie czytać :-)
 
martina - dostałam w życiu sporego kopniaka, po którympodniosłam się jak feniks z popiołów i takie rzeczy jak kilka kilko nadwagi niesą w stanie nadszarpnąć mojego poczucia własnej wartości (które kiedyś było napoziomie podłogi), jak kiedyś założymy wątek zamknięty to napiszę nieco kupokrzepieniu. A poczucie humoru, przyjaźń i miłość (i to chyba nawet w tej kolejności) to dla mnie nierozłączna trójca, żebymieć udane życie rodzinne.:-D Niestety moje poczucie humoru jest dość ciężkie więc ludzie albo mnie kochają albo nienawidzą/boją, ale jakoś nauczyłam się żyć z tym, że nie wszyscy muszą mnie lubić i ja nie muszę wypruwać flaków żeby się wszystkim przypodobać:-D
 
martina - dostałam w życiu sporego kopniaka, po którympodniosłam się jak feniks z popiołów i takie rzeczy jak kilka kilko nadwagi niesą w stanie nadszarpnąć mojego poczucia własnej wartości (które kiedyś było napoziomie podłogi), jak kiedyś założymy wątek zamknięty to napiszę nieco kupokrzepieniu. A poczucie humoru, przyjaźń i miłość (i to chyba nawet w tej kolejności) to dla mnie nierozłączna trójca, żebymieć udane życie rodzinne.:-D Niestety moje poczucie humoru jest dość ciężkie więc ludzie albo mnie kochają albo nienawidzą/boją, ale jakoś nauczyłam się żyć z tym, że nie wszyscy muszą mnie lubić i ja nie muszę wypruwać flaków żeby się wszystkim przypodobać:-D

nie znam cię osobiście ale myślę żebyśmy się dogadały:tak: lubię ludzi z poczuciem humoru, dystansem do siebie a i ciężkim humorem :-p i też jestem osobą raczej którą albo się naprawdę lubi albo wprost nawet nienawidzi, ale wolę mieć paru przyjaciół czy znajomych szczerych niż mnóstwo udających sympatię i obgadujących za plecami :happy:
 
Madziuella – bardzo mi przykro
[*] Trzymaj się.

Judy85
– nie martw się nie tylko Ty będziesz wielorybem, ja będę z Tobą się toczyć. :laugh2:


Marrika29
– podobno jest tak, że każdy facet chce mieć syna. Jednak jak ma już córeczkę, to jest to jego księżniczka i oczko w głowie. Znam wiele takich przykładów. Mój mąż jest jednym z takich tatusiów.


Melodja
– zgadzam się z Tobą w 100 %. Odstrzeliłabym takie matki. Mam znajomą, która przez całą ciążę paliła. Mała na szczęście urodziła się zdrowa, ale ważyła jedynie 2500g. Ta znajoma później stwierdziła, że w następnej ciąży też będzie palić bo przecież ma zdrową córeczkę i jej nic nie zaszkodziło. Zabić to mało:wściekła/y:


Czarna
– niezły filmik.


Pscółka
– świetne podejście do życia:tak:
 
Czarna moja mama jak zobaczyla co oglądam to zaczela się na mnie drzec, ze się napatrze i w ogole !!! hahahaha :-) Ale usmialam się, nie powiem :-)
Pscolka ja przy 163cm wzrostu waze 92 wiec się przy mnie chowasz hehe :-) Ale tak czytałam ze orbitrek jest dobry dla kobiet w ciąży, wiec jak będę w srode na wizycie to się spytam czy mogę i będę sobie na nim chodzic to może nie będzie tragedii na koniec :-) Mowi się ze te grubsze kobitki mniej tyja w ciąży i mam taka nadzieje szczera ze u mnie tak będzie bo nie wiem czy chce dobic do setki :o
 
reklama
martina - o tak dogadałybyśmy się;-), bo ja mam takie samopodejście do przyjaciół. Pierwsza ciąża wykosiła wszystkich pseudo i zostałagarstka tych prawdziwych, z którymi może nie widuję się często, ale jak sięspotkamy to rozmowa się klei tak jakbyśmy się widzieli conajmniej wczoraj.
magdus - no dobra pokonałaś mnie, akurat w tej konkurencjiścigać się nie będę;-). Ja przytyłam w pierwszej 14, ale teraz nie ma Świąt BożegoNarodzenia po drodze to łudzę się, że w 10 się zamknie. :-DKobietki z bmi powyżej25 powinny przytyć optymalnie 7-11 kg. Spróbuj jeść w miarę możliwości zgodniez dietą cukrzycową to podobno spowalnia tycie.
Zrobiłam podejście do muesli, oj ciężko idzie i zgaga odrazu:-(
 
Do góry