reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Hej dziewczyny :-) ja dzisiaj byłam na USG u mojego lekarza, maluszek słodko się wiercił <3 zaczęłam teraz 13 tydzień, wszystko jest dobrze, wymiarowe i na swoim miejscu, no i co najważniejsze lekarz powiedział, że będzie chłopczyk :-) mój M oszalał z radości.
 
Kate a pan dr nie powiedział że na tym etapie narządy płciowe wyglądają prawie identycznie u dziewczynek i u chłopców? Znam mnóstwo takich historii ze z synkow się córeczki robiły :-) lepiej podejść do tego z rezerwą :-) nam teraz w 13 tyg też powiedział że synek ale że mąż ma się specjalnie nie napalac :-)
 
Wiem wiem :-) tak samo mu powiedziałam, że często zdążają się pomyłki w tak wczesnym okresie :-) stwierdził, że on od początku wiedział, że będzie synek, ale dodał, że jak będzie córeczka to też będzie szczęśliwy :-)
 
Mój mąż w pierwszej naszej ciąży był przekonany ze będzie syn bo u niego w rodzinie same chłopaki. A jak mu pan dr powiedział że córa to usiadł na krześle i mówi: jak to córka? Pan dr na to: no zawsze jest takie prawdopodobienstwo i zaczął się z niego śmiać :-D ale teraz jak widzę jak on kocha ta swoją księżniczkę, jak ja tuli to myślę sobie że w życiu by tego nie chciał zmienić :-)
 
Madziuella81 współczuję, światełko dla Twojego Aniołka *

Garmelka musimy być dobrej myśli ;)
ja nie przepadam za fastfoodem, ale moją zmorą są lody i gdyby nie okropny ból gardła to już wcinałabym....

Agaa1987 za Ciebie i za reszte &&&&&&&&&&&&&&&&&

syla55 ja i leżenie, największy pracoholik pod słońcem
mam dużo planów nawet jak będę na L4
 
Ostatnia edycja:
Mój mąż w pierwszej naszej ciąży był przekonany ze będzie syn bo u niego w rodzinie same chłopaki. A jak mu pan dr powiedział że córa to usiadł na krześle i mówi: jak to córka? Pan dr na to: no zawsze jest takie prawdopodobienstwo i zaczął się z niego śmiać :-D ale teraz jak widzę jak on kocha ta swoją księżniczkę, jak ja tuli to myślę sobie że w życiu by tego nie chciał zmienić :-)

No to super :-) cieszę się bardzo, tak naprawdę najważniejsze żeby maleństwo było zdrowe, a kochać będziemy je jednakowo czy będzie dziewczynką czy chłopcem :-)
Ogólnie jak tylko wyszłam dzisiaj od lekarza to chodzę cala w skowronkach :-) szłam przez miasto i się uśmiechałam sama do siebie :-D
 
Miałam wczoraj jeszcze coś napisać, ale padła mi bateria w komputerze ;)

Takim mamom pijącym i palącym nakopałabym i to tak, że tydzień by nie usiadły. Kiedyś widziałam taki super obrazek, który powinno się promować i wszędzie rozwieszać - matka paląca, a w brzuszku zadymione dziecko z maską gazową

Co do płci to mi też lekarka powiedziała, że narazie nie ryzykuje stwierdzenia czy chłopczyk czy dziewczynka, bo na tym etapie u dziewczynek bywają przerośnięte wargi sromowe i wygląda to jak siusiak :D

zastanawiam się nad piciem kawy, jednej malusiej z cukrem i mlekiem - dużą ilością mleka, z jednej strony mam niskie ciśnienie, choc i tak lekarz kazał mi założyć zeszycik na pomiary ciśnień, bo w poprzednich miałam nadciśnienie (aż musiałam sobie ten notesik ozdobić :D ), a z drugiej strony me dziecię jest bardzo ruchliwe ;)

Nie często zdarza mi się zrobienie czegoś dla siebie, robię to zdecydowanie za rzadko.
No to dziś zostałam zerwana z łóżka o 6:00, bo nie było ubranek do żłobka
biggrin.png

i postanowiłam nie iść spać.
Jak już znikło towarzystwo to:

- zrobiłam sobie maseczkę na włosy,
- peeling, bo moje naczynka krzyczą już o pomoc,
- maseczka,
- wybalsamowałam się cała
biggrin.png

mam jeszcze dziś w planie zająć się moimi stópkami...
 
Melodja o proszę ale sobie dogadzasz :-)
Ja dzisiaj spałam jak zabita :-D pierwszy raz chyba w tej ciąży. Nawet nie słyszałam jak mąż wychodził do pracy.
Wczoraj mąż mi powiedział że widać już że jestem w ciąży bo wczoraj w sklepie stanęłam do niego bokiem i mówi że brzuch mi sterczal jak z córką w 6 miesiącu ;-) nie wiem czy się cieszyć bo wygląda na to że będę miała jeszcze większy brzuch niż z małą a wtedy miałam ogromny już na koniec ;-)
 
reklama
Do góry