reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja skończyłam tydzień bułek na parze i zaczynam tydzień budyniowy :-D Apetyt powoli wraca, tylko wieczorem mdłości mnie jeszcze męczą. Kilo mam na plusie
 
reklama
Mdłości mi na szczęscie minęły :) Apetyt się wyrównał, więc moze waga też mniej będzie przybywać :) Za to mam mega wzdęcia i zaparcia :( a podobno nie mozna w ciazy Espumisanu. Wiecie może cos na ten temat? Nie zapytałam jeszcze ginekolog.
 
U mnie waga stoi w miejscu:-) 57.5kg od początku ciąży półtora na plusie a z synem już było 5 kg :-) na tym etapie na plusie:-)
 
Ja przed ciążą ważyłam 52 kg, potem na początku schudłam 2 kg, a teraz nadrobiłam już do 51,5 kg. Przynajmniej tak było jak się ostatnio ważyłam :confused: Ale ja nie należę do wysokich bo mam tylko 165 cm więc każde 2-3 kg jest u mnie widoczne niestety :sorry:

A teraz coś na poprawę humorku dla wszystkich, koniecznie zobaczcie bo to film w temacie (dziecięcym znaczy się) :-D

Devil Baby Attack - YouTube
 
U mnie od dwóch tygodni, czuli początku 4 miesiąca, żadnych objawów. Totalnie nic nie czuje. Nie czuje też ruchów, więc nie mam żadnych oznak bycia w ciąży. Gdyby nie biust, który idzie na rekord i wylewa sie z F i ciasne spodnie, to nie widzialabym żadnej różnicy ze stanem zero. Chciałabym już poczuć te motylki
 
reklama
Tak tak, biuścik też mam spory jak na mnie :)
I mąż stwierdził, że bardzo go w ciąży podniecam :) hihihi a ja mam awersję, co do swoich krągłości.
Może dlatego, że w ciąży z synem miałam tylko 9 kg na plusie, a w tej już na początku jest 3kg.
 
Do góry