reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Gargamelka - powiedz o tym drętwieniu przy okazji na wizycie. Mi w nocy od czasu do czasu drętwieje noga lub ręką. Ponoć to częste w ciąży. Gin kazał mi łykać magnez.

Co do odżywiania, to ja spadam na psy ;-) Już któryś raz jem bułkę z chipsami solonymi ;-)

Martina - a niby taki lepszy kraj.. Współczuję..

Czarna - no ja też mam ostatnio okropną cerę. Mało tego - mam krostki na plecach i ramionach :/

Domka - a wyniki krwi masz ok? Może to mała anemia?

Co do lekarzy "delikatnych inaczej", to koleżankę w 30 tc na innym wątku lekarz przy badaniu ręcznym nastraszył, że jej dziecko jest 3-4 tygodnie młodsze. Poszła na USG i wyszło, że dzieciaczek jest młodszy o tydzień i nie ma powodu do strachu. Skąd się tacy lekarze biorą?
 
reklama
Madziuella tak strasznie mi przykro :-(

Aga ja brałam antybiotyk w poprzedniej ciąży

Czy ktoś wie co się dzieje z Sunovią?

Dziś mam dzień przeprowadzki. Co do wczorajszej wizyty, to dostałam ochrzan od męża. Powiedziała, że dla mnie szklanka nie jest nawet zawsze do połowy pusta, ale potłuczona :dry: oczywiście ma rację
 
Ostatnia edycja:
Madziuella81 przykro mi :(

Ja właśnie odebrałam auto z warsztatu i jak zwykle ja załatwiłam kolo bo prawdopodobnie wjechałam na coś:)

po drodze skoczyłam do kosmetyczki a a po 14 muszę po męża jechać do pracy bo biedak nie ma jak wrócić

Dzisiaj strasznie mnie macica cos pobolewa.

Jutro wizyta u gina:) z jednej strony się boje z drugiej nie mogę doczekać

 
Hej dziewczyny, dzieki za pozytywne komentarze.. biore jakies globulki dopochwowe oslonki..lekarz tez mi tłumaczył, bo nie chcialam anty, ale ze nie ma na co czekac, ze to może byc zakazenie ciazowe ( wysoka liczba leukocytow w moczu).. takze mecze sie z duomoxem i nudnosciami... przepraszam, ze tylko narzekam, i marudze.. mam dZisiaj takiego dola ze maskara...

Madziuella strasznie mi przykro :-(
 
Dziewczyny ja po wizycie (piszę tu po potrzebuję rady). W sumie to jestem zła bo wiem tylko tyle że maluch żyje i świruje w środku (co akurat mnie cieszy), jednak nic poza tym. Lekarka nie sprawdziła kości nosowej itp. rzeczy a to ostatni dzwonek praktycznie na to. Na następnej wizycie będzie za późno. Może to moja wina bo zapytała się mnie czy będę robiła badania prenatalne to powiedziałam że nie, ale sądziłam że pyta o takie w prywatniej klinice do której dała mi skierowanie. Teraz się zastanawiam czy pójść do innego lekarza żeby sprawdził czy poczekać bo około 16 tygodnia chcemy zrobić 3d. Tylko że wtedy to już ciężko chyba będzie wykryć niektóre choroby. Sama nie wiem.
 
Madziuella przykro mi:( Trzymaj się:((

Ehh co się dzieje?:( Czy ten październik pechowy jakiś jest czy co:( Jak byłam na grudniówkach 2008 (na innym forum) nie pamiętam żeby coś takiego się działo. Przecież tu już połowa kobiet straciła maleństwa:(

K_a_S ja kiedys pół miasta jechałam na samej feldze bo takiego kapcia miałam - no słyszałam stukanie ale stwierdziłam że pewnie amortyzator:D Hehe opona do wyrzucenia felga do prostowania (dobrze ze to okres że stalową miałam a nie aluminiową) a mój teść który ma wulkanizację pokazywał uczniom na praktyce co jego synowa zrobiła z oponą i jaka zdolna jestem ze na feldze pol miasta umiem przejechac:p Hehe śmiali się ze mnie ale należało mi się:)

Cholera tak się napatrzyłam na męża (oj a ochotę mam że aż mi ślinka leci) że aż w nocy znowu miałam TEN mój sen i skończyłam:/ Aż czułam bolesne skurcze macicy jak mnie to przebudziło a przecież cholera to może znowu ruszyć mojego krwiaczka:( Ale jak mam tego uniknąć:szok:

Cyntia hehe spróbuj kanapek z serkiem topionym a na to ułożone Lay'sy cebulkowe:D:D Serio:p

Ja to na zdrowe odżywianie patrzeć nie mogę - od razu byłby kibelek. Przed ciążą to standard owsianeczka na śniadanie a potem sałateczki i jakaś zupka, na kolację twarożek, kefirek itp. Teraz nie ma opcji żebym dała radę coś takiego jeść:p McDonalda też zaliczyłam i KFC:p No i co ja poradzę:p Owoce jak zawsze uwielbiałam tak są bee - ale słodycze na szczęście też nie do końca - za to Cola - mmm:p Poddałam się nie walczę z tym, po to biorę tran i witaminki:D Aaa i zupki chińskie - jedzone na sucho to był pierwszy mój objaw ciążowy:D


Aaa pali któraś z Was papierosy? Tak z ciekawości pytam bo na patologii duuużo kobietek wymykało się mimo plamień, skurczy i sączących się wód na fajkę:/ To było cholernie irytujące:/
 
moze to glupie akle nie wiem

jakie badania powinna mi zrobic ginka w 12 tyg i o co powinnam pytac na usg co powinna sprawdzic?
 
reklama
Madziuella - Kochana.... :-( To takie przykre.... [*]

Kotulcia - ja paliłam kupę lat. Przyznam, że nieraz w ciąży mnie ciągnęło, ale dla dobra dziecka bym nie zapaliła. Nie mam słów na te kobiety i to na patologii ciąży :-(
Ja się jakiś czas temu wdałam w dyskusję z dziewczyną, która stwierdziła, że jak będzie miała ochotę na alkohol od czasu do czasu w ciąży, to nie będzie sobie odmawiać :confused: Bo ktośtam z rodziny pił i dziecko zdrowe :/

Anecznik - w 16 tc ciężko będzie ocenić przezierność. Czuć, że to Cię martwi, więc choćby dla uspokojenia się idź gdzieś prywatnie.

Gnagna - Sunovia źle znosi ciążę.. Ale z dzieciaczkiem wszystko ok.
 
Do góry