reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Hej mamuśki, witam się w poniedziałkowe przedpołudnie :)

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty, dziewczyny piszcie jak najszybciej i dawajcie fotki, bardzo miło jest czytać dobre wiadomości.

Kotulcia jak dobrze że u Ciebie wszystko ok, cieszę się. A skąd Ty już wiesz że to Ona? :) ja jakoś jeszcze nie biorę prognozy lekarza co do płci jako pewniaka.

Dziś mam w planie zrobić rewolucję w szafach w sypialni, i chyba zacznę powoli planować gdzie umieścimy rzeczy dla malucha. Dziewczyny myślicie że jedna komoda na 3-4 szuflady wystarczy żeby pomieścić ciuszki i jakieś kosmetyki dziecięce? Nie mam doświadczenia więc nie wiem jak to zaplanować :confused:


Ja jeszcze nie planuję,dla mnie za wcześnie ;)
Nawet jak narazie nie kupuję ciuszków ani nic.
 
reklama
My mieliśmy ciuszki właśnie w takiej sporej komodzie przy łóżeczku i pomieścily się :-) a miałam ich naprawdę sporo.

Ja też nic nie planuje, nic nie kupuje. Boję się nawet oglądać w jakich cenach teraz pieluchy :-) przyjdzie na to wszystko czas. Ale czasem zazdroszczę moim koleżankom które od początku ciąży były bardzo dobrej myśli i nie brały wogole pod uwagę że coś mogło by pójść nie tak
 
Ostatnia edycja:
Madzia93 ja też staram się nie przesadzać z zakupami, póki co zakupiłam 3 pary body, 2 czapeczki i jedną parę maleńkich rękawiczek. A kupiłam dlatego, że nie mogłam się oprzeć po prostu jak je zobaczyłam :-) Coś czuję że teściowa też zaczęła robić jakiś składzik ale jeszcze się nie przyznaje ;) Do tej pory cały czas się bałam że coś się stanie, zwłaszcza jak czytałam tutaj o tylu stratach :( ale teraz zaczynam już myśleć coraz bardziej pozytywnie. Po pierwsze dlatego że to już 13 tydzień, a po drugie widziałam dwa dni temu jak maluch skacze i to mnie bardzo uspokoiło.
 
Ja w piątek zobaczę maleństwo. Byłam ostatnio u mojego dr tylko po leki bo skończyły się i powiedział że za tydzień mam przyjść z mężem na usg koniecznie. To jest nasz znajomy ten dr i powiem wam że z jednej strony to trochę krępujace a z drugiej mam na prawdę świetną opiekę. Nawet nie pytałam czy już może iść mężu ze mną a dr sam zaproponował :-)
 
Madzia93 hehe no ja mowie ze to Ona ale nie zostalo to stwierdzone przez gina - po prostu od poczatku mowie jak o niej:) Hehe ciekawe czy ta pewnosc sie potwierdzi:p
 
Kotulcia - fajnie, że już wychodzisz. Szkoda tylko, że nie powiedzieli Ci jaka była przyczyna.

Czarna85 - ja miałam taką komodę z 4 szufladami i spokojnie wystarczyła.

Ja wstrzymuje się z zakupami do chwili, aż dowiem się jaka płeć kruszynki. Na razie kupiłam jedną rzecz, taki kombinezonik misiek w kolorze białym na wyjście ze szpitala (nie mogłam się powstrzymać jest taki słodki)
 
Dzień dobry przyszłe mamuśki :)

Mąż wrócił - szczęście nie bywałe :)) powiedzieliśmy rodzicom, że zostaną dziadkami - oczywiście wielkie zaskoczenie i radość. Dziadkowie zadeklarowali się że wyremontują pokój maleństwu.... plany są na maj. Zaczynam szukać regipsów, farb itp. Jest to pokój po mojej siostrze wiec części mebli zostawię, do kupie tylko łóżeczko, przewijak i jakąś komodę.
Toteż do tego czasu wstrzymujemy się zakupem czegokolwiek dla szkraba.

Wielodzietna bardzo mi przykro :(
 
Dziewczynki dzięki za ponowne ciepłe przyjęcie :
Współczuję bardzo mamusiom które straciły swoje maleństwa :(
Cyntia85 trzymam kciuki za wizytę, ja mam 9 kwietnia. A z tym jedzeniem to masakra,bo potrafię zjeść obiad i za godzinę znowu czuję ssanie w żołądku.
 
reklama
Do góry