reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Ja jem bo jak poczuje głód to mnie mdli i wymiotuje. Mam zamiar nie tyc tyle co z córką! 23kg! Wiele wyrzeczeń mnie kosztowało żeby później to zrzucić, nie chce tego znowu przechodzić
 
Witam się :tak:

Kotulcia dobrze, że wszystko jest już dobrze:tak:, też miałam takie krwawienie w ostatniej ciąży u mnie to był krwiak, przy porodzie w łozysku był po tym ślad.
Wielodzietna bardzo mi przykro ;(
Cynthia kciuki za wizytę:tak:
Magda rownież kciuki za wizytę:tak:
AsiulkaSosnowiec jak się czujesz mam nadzieje, że już lepiej:tak:
Pscółka jak tam przygotowania do roczku?
MariM cieszę się,że z dzidziusiem jest dobrze :-)

Ja nie mam siły na nic, dwójka na raz do ogarnięcia plus choróbska ostatnie mnie wykończyły. Martwię się o fasolę a wizyta dopiero za tydzień, łapię ostatnio mega doła:-(.
Przepraszam jak kogoś pominęłam ale jest nas tak dużo, że nie ogarniam:zawstydzona/y:
 
witam wszystkich!!! dawno mnie tutaj nie bylo wiec sie przypominam:pPP
kotulacia no właśnie ciekawe jak z tymi naszymi przeczuciami ja tez myślę ze to Ona:))) ale się przekonamy dopiero później...w pierwszej ciąży dowiedziałam się dość późno:(((
Współczuję bardzo mamusiom które straciły swoje maleństwa- kobitki trzymajcie się i bądźcie silne!
pozdrawiam wszytkich i uciekamm!!!!
 
U mnie już niestety 3kg na plusie,ale może teraz zwolni się przyrost bo na myśl o kebabie mnie mdli a to był główny winowajca niestety.
Właśnie zajadam warzywa na patelnię a potem ruszam z synkiem na basen ;)
Mam nadzieję że z kg będzie tak jak w ciąży z synem, na początku tez szybki przyrost a liczba końcowa tylko +10. A jeśli nie to i tak może nie przebiję rekordu mojej siostry +33kg.
Dajcie znać jak wasze dzisiejsze wizyty ;)
Może też podrzucicicie jakieś wasze jadlospisy ;)
 
wiecie co ja to jeszcze nie przytylam:))) nawet schudlam, ale wszystko przedemna:((( z Bartkiem przrytylam 13 kg później szybko spadlo jak karmilam piersia nawet bylam chudsza niz przez ciaza- ciekawe jak to bedzie teraz!!! wazne aby dzidziulek byl zdrowy!!!
powiem ze teraz apetyt barzdo dopisuje ze musze sie czasem pochamowac bo bym ofutrowała wszystko:)))
 
Czarnami komoda nie starczyla mialam duzy slupek z polkami plus dwie szuflady
Bombelek dziekuje ze pytasz bylam dzis pobrac krew zrobilam tsh ft3 ift4 plus to pierwsze badanie co Cyntia pisalas koszt 135zl a to badanie drugie badanie 250 zl to jzu musiałam odpuscic niestety bo kasy nie mialam tyle przy sobie. Jutro po 12 wyniki. Strasznie mnie boli maci a jak siadam! Tak jakby kulo na szpile siadala szok brzuch mniej boli dalej krwawie ale bez skrzepow juz mam nadzieje ze na usg bedzie ok w piatek. Dzisiaj plakalam wczoraj u tesciow tez chcialam szczegolnie jak widzialam ze tesciowa chce plakac. Potem udawalam ze ok jest i opowiadalam jak bylo. Ciesze sie z waszych dzieciaczkow i kibicuje wam zla passa juz sie zakonczyla!!! Najgorzej dla mnie to to ze siostra mnie nie rozumie! Mam w partnerze oparcie i rodzicach i jego rodzenstwie no i przyjaciolach i w was kochane. Szczerze nie moge sie doczekac kiedy dostane zielone swiatlo! Jesli wyjdzie to przez ta tarczyce to nie wiem zy kiedys sobie wybacze
 
reklama
Dorota D - nie chciałam na Ciebie naskoczyć tylko raczejpokazać że Twoje ciało jest jednak wyjątkowe jak na stan ciąży, ale widzę, żetak to odebrałaś, no trudno. Ten maraton i skoki to napisałam, że z innejbeczki, bez odniesienia do Twojej osoby. A tak co do leżenia, ja poszłam na L4 pod koniec 5 miesiąca i wnajmniejszym stopniu tego nie żałuję. Lubię moją pracę, ale jest mega stresującaa zależało mi na tym, aby dziecko rozwijało się w spokoju i było spokojne pourodzeniu - i każdego dnia dziękuję Bogu, że tak jest. I po raz kolejnypodkreślam nie mówię tego w odniesieniu do Twojej osoby, taki odpoczynekprzed porodem był dla mnie błogosławieństwem. Po urodzeniu dziecka to już innarzeczywistość, zwłaszcza jak ktoś tak jak ja nie ma na miejscu dziadków którychmożna poprosić o pomoc.
syla - mi właśnie chodzi tylko o kwestię tego w jakichwarunkach musimy na tym rowerze jeździć, jak ktoś ma park pod nosem to nie maproblemu. Ja niestety musiałam jeździć po ulicach/chodnikach żeby w ogóle dościeżki rowerowej dojechać i powiem szczerze, że czasem sporo nerwów mnie tokosztowało i nie rzadko hamowałam przed maską samochodu, który mi wjechałpomimo, że miałam zielone dla roweru. Wawka to jednak dzikie miasto.
gosiaczek - no to faktycznie synkowi się nie spieszy, ale todobrze, przynajmniej wyjdą hurtem i płacz będzie jeden.:-D Szymkowi wychodzązazwyczaj parami.
czarna - mam komodę na 4 półki i jest ok, a kosmetyki mam wdwóch plastikowych koszykach na komodzie. Tylko gdzie ja dla drugiego dzieckarzeczy wcisnę?:baffled: To już będzie wyższa szkoła jazdy.
kotulcia - ja od początku mówiłam nieświadomie "on"i jest chłopak.;-) Za to po porodzie coś mi odbiło i mówiłam do niego jak dodziewczynki:baffled:
miśka - spróbuj jeść kasze do obiadu, ja wczoraj jadłampęczak i byłam syta, aż do wieczora
bombelek - roczek, już był. :-DZrobiliśmy tydzień temu przyokazji wizyty u teściów. Imprezka fajna, tylko tort wyszedł zupełnieniejadalny.:-D
DSC_0618m.jpgDSC_0649m.jpg
asiulka - a czego siostra nie rozumie?
 

Załączniki

  • DSC_0611m.jpg
    DSC_0611m.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 55
  • DSC_0618m.jpg
    DSC_0618m.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 65
  • DSC_0649m.jpg
    DSC_0649m.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 61
Do góry