reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Kotulcia - super, że wszystko dobrze. Przemawiam teraz do Twojej macicy: macico Kotulci, proszę sobie nie robić takich głupich żartów! Masz być spokojnym, bezpiecznym domkiem i już nigdy więcej nie straszyć Kotulci!

Czarna - gratki udanej wizyty!
 
reklama
kotulcia - no jak ciemna krew to faktycznie raczej nie
syla - rower chyba nie jest zbytnio zalecany ze względu na możliwośćupadku/wypadku
garmelka - to się zdarza w ciąży, ale nie pamiętam zczego to wynika
asiulka - to super, że coś ruszyło:tak:
wielodzietna - pamiętamy i kciuki trzymamy &&:tak:
 
A ja to mam ochotę tylko na jajka,na śniadanie i na kolację jadam.
Na twardo,na miękko,jajecznica,omlet..wszystko w postaci jajek.
Moja znajoma też tak miała, i syna ma ;) Także mnie okropna ciekawość zżera..
 
Ja ruchów też zazdroszczę. Z córką poczułam wyraźne ruchy dopiero w 20tyg, mam nadzieję że teraz będzie szybciej. Jak już się czuje ruchy to człowiek spokojniejszy.
 
Witam Was niedzielnie!

Znalazłam na necie takie zdjęcie porównujące narządy płciowe chłopców i dziewczynek do 14 tc

maluch.png

Hmmm nie wiem więc jak lekarze mogą je rozróżniać już teraz skoro one są takie same :happy:
 

Załączniki

  • maluch.png
    maluch.png
    32,1 KB · Wyświetleń: 69
Witam Was niedzielnie!

Znalazłam na necie takie zdjęcie porównujące narządy płciowe chłopców i dziewczynek do 14 tc

Zobacz załącznik 616390

Hmmm nie wiem więc jak lekarze mogą je rozróżniać już teraz skoro one są takie same :happy:

Też bym nie rozróżniła ;) rzeczywiście takie same.
Lekarze już pracują w zawodzie kilka ładnych lat,także wiedzą co robią ;)
 
Mojego męża kuzynka jest ginekologiem i kiedy sama była w ciąży to razem ze swoją koleżanką (również ginekologiem) robiąc usg do 16 tc obie były przekonane że będzie Maciuś, tymczasem później się okazało że wyszła z niego Zuzia ;-)
 
Cyntia hehe rozbawil mnie Twoj apel do mojej macicy - ale mam nadzieje ze poslucha:)
U nas dalej nuuuda jak to w niedziele w szpitalu:) Lekarze nieogarnieci chodza nie wiedza co ktorej pacjentce dolega, cyrk:) Mam nadzieje ze jutro z samego rana zrobia mi badania i moze wypuszcza:)
 
reklama
czarna - może nie na to lekarze patrzą ;-)looknij na odległość do odbytu, u chłopców jestwiększa i niejako nie połączona z częścią przednią;-)
madzia - jakieś badanie miałam pod koniec ciąży, ale czyakurat dna oka to nie wiem, ale generalnie nic bolesnego czy nieprzyjemnego ilekarz powiedział, że mogę rodzić sn. Sprawdzałam sobie także pod koniec ciążyserducho. Jakieś tam szmery są, ale nic co byłoby przeciwwskazaniem do sn. Wszpitalu także na wszelki wypadek miałam rentgen kręgosłupa bo mamzwyrodnienie, ale jakoś lekarz za trzecim razem wpił się i znieczulenie poszło:-D.

Już nie mogę doczekać się tego łaskotania w brzuchu, mam nadzieję, że poczuję tak wcześnie jak poprzednio:-)

 
Do góry