reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Dzisiaj mnie tak jak by chwyciła kolka po lewej stronie,tak mnie uciskało jak by coś,nie był to jakiś ból,ale czułam,że coś tam mam po tej lewej stronie..
 
reklama
madzia słyszałam same dobre opinie. Ale wyprubóje i sie przekonam. Mysle ze bedzie ok i nie bede musiałą sie obkładac poduszkami
 
Madzia93 - to jest to badanie z tymi kropelkami, co rozszerzają źrenice? Ja miałam takie badanie w tej ciąży.

Ja będę kupować taką poduszkę, w kształcie literki I :-)
 
dziewczyny wczoraj strasznie pokłóciłam się z mężem i wiadomo co za tym idzie byłam w okropnych nerwach, dzis sytuacja sie powtórzyłą, cała w nerwachi do tego płacz, eh teraz mam wyżuty sumienia i boje się zy z dzidzią będzie wszystko ok?jestem w 10 tyg ciąży. prosiłam męza by na mnie tak nie naskakiwał i nie krzyczał bo nie moge sie w ciąży denerwować ale nie docierało to do niego. tak strasznie się boje aby nie stracić dziecka i żeby dziecko się prawidłowo i zdrowo rozwijało.
 
Kotulcia ale miałaś przeżycie, współczuje. Na szczęście z maleństwem wszystko dobrze. Dziwne, że od czwartku nie stwierdzili przyczyny. Może coś dźwigałaś?
Wielodzietna mam nadzieję, że jeszcze się ułoży i zobaczysz serduszko.

Ja dzisiaj wykorzystałam piękną pogodę i ogarniałam troszeczkę przed domem. Jak tak pięknie świeci słońce, to mam od razu ochotę i siłę na wszystko. Niestety od jutra deszcz.
Dziewczyny co sądzicie o jeździe na rowerze w naszym stanie?

Pewnie zaraz ktoś powie, że jestem nieodpowiedzialna, ale w końcu ciąża to nie choroba o ile nie jest zagrożona. Ja jeżdżę na rowerze i nawet na rolkach oczywiście bez szaleństw. Prowadzę 7 godzin zajęć fitness tygodniowo oczywiście dostosowane do mojego stanu, (pilates, fitness dla ciężarnych, rowery, abt ) staram się nie wykonywać ćwiczeń na mięśnie brzucha oprócz zademonstrowania. Co do jazdy na rowerze nie ma przeciwskazań do jazdy typowo rekreacyjnej, spokojnej. Prowadziłam w klubie rowery dla ciężarnych i przychodziły panie nawet w zaawansowanej ciąży. W jeździe terenowej przede wszystkim chodzi o groźbę upadku niż sam wpływ kręcenia na ciąże. Myślę że wszystko jest dla ludzi jak się robi to z głową. Także spokojnie :) Moja koleżanka w 8 miesiącu jeździła rowerem i urodziła zdrowiusieńką córeczkę :)
 
reklama
Do góry