reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Wielodzietna ...
[*] strasznie mi przykro...
Liz jak ja Cie dobrze rozumiem... Dzis się tak z mama poklocilam, ze trzasnelam drzwiami i szlam i szlam i szlam... i ryczałam, ryczałam, ryczałam... Jak w końcu siadłam nad jeziorkiem to najpierw odezwal się kregoslup, a później skurcze mnie lapaly na brzuchu (ale to chyba bardziej z zimna, nie wiem...) i brzuch mnie ogolnie bolał ... W dodatku zlapal mnie deszcz, wiec teraz bol glowy i w ogole... Sama już nie wiem, czy wszystko będzie dobrze z moja fasolka jeśli takie akcje maja być na porządku dziennym...
 
reklama
Madzia - oj tak, bardzo przydatna ta poducha, zwłaszcza od 6miesiąca
wielodzietna - tak mi przykro, bardzo współczuję
Dorota D - rower stacjonarny, a rower na mieście o jednakduuża różnica. Kierowców idiotów nie brakuje i o nieszczęście bardzo łatwo.A jeśli chodzi o Ciebie- Ty pracujesz w ruchu, Twoje ciało jest przyzwyczajone do ćwiczeń, tojednak inaczej niż np. ja która siedziałam po 9 godzin przed laptopem a do tego 3 godziny spędzałam w komunikacji miejskiej, więc myślę, że nie ma sięco porównywać do "przeciętnej kobiety w ciąży" bo jesteś jednak naswój sposób wyjątkowa:tak:. A tak z innej beczki słyszałam o kobiecie, która przebiegła maraton bodajże w 5 miesiącu ciąży. W TV mówili też o takiej która skakała ze spadochronem z jakiejś góry w 4 miesiącu ciąży - niestety spadochron się nie otworzył... Nie mnie oceniać czy to rozsądne, ale jak widać czasem może się udać, a czasem nie...
 
Dorota D ja jestem zdania ze na 9 miesiecy mozna sobie odpuscic niektore sporty ale jak nie ma wskazan to lekki fitness dostosowany dla kobiet w ciazy ok. Czasami wszystko jest dobrze i kobieta mysli ze na pewne rzeczy moze sobie pozwolic ale to bywa zludne. Ja teraz na poczatku co prawda mialam plamienie ale potem az zdziwilo mnie ze tak swietnie sie czuje, ryzyko po 12 tyg. teoretycznie spadlo a tu bez ostrzezenia krwotok ktory mogl skonczyc sie tragicznie mimo ze nie przemeczalam sie.
Zakladam ze nigdy nie poronilas bo jesli by tak bylo nie robilabys nic z tych rzeczy ktore wymienilas:) Na wszelki wypadek:)
Ciaza nie choroba ale jednak stan szczegolny i nie ma co przesadzac:)

Wielodzietna trzymaj sie, jestem z Toba.
 
WIELODZIETNA
[*] światełko dla Twojego Aniołka, bardzo mi przykro. Dla wszystkich naszych Aniołków październikowych
[*] światełko, dziewczyny pamiętamy!!!
 
Blagam pomóżcie mi :( Piersi mnie bolały wlasciwie od samego początku, dziś jak pisałam strasznie miałam zly dzień i jeszcze troszkę pobolaly i koniec.......... w ogole nie bola, zrobily się flaki...... czy to jest cos zlego czy nie......? tesciowa mi powiedziała, ze mam się nie przejmować, ale cholera później może być już za pozno...... co ja mam robic? :(
 
Wczesniej miałam jeszcze mdlosci i tez nie zawsze wiec nie mam się czym sugerować... po prostu nagle mnie one przestaly bolec... i w ogole slabo mi wcześniej było.... zwariuje....
 
magdus - może to właśnie dlatego przeszło, że jesteś wzburzona. Krew odpłynęła gdzie indziej... W poprzedniej ciąży objawy przychodziły i odchodziły i nie wiem od czego to zależało.
 
Magdus brzuch boli? Albo cos sie dzieje jeszcze? Bedzie ok
Wielodzietna przykro mi 3mam kciuki
Mi wczoraaj zeszlo troche ale zobaczymy co w piatek jutro ide na tsh a moja cora sie rozchorowala bede ja ciagac na szczescie ma chwile
 
reklama
Wczesniej bolał... skurcze mnie w ogole lapaly na brzuchu i klulo co jakiś czas, raz z boku, raz w pachwinie, raz w okolicy pepka... tylko wy mnie zrozumiecie, bo tesciowa i maz tylko pretensjami sypia bo np. powiedziałam ze piersi tez mogą przestać bolec jak ciaza obumiera.... zapisze się na wizyte jutro...
 
Do góry