reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

No dzidziulla daje rade:) teraz zamowilam z kolezanka z sali salatke z tunczyka bo wiecznie glodna tu chodze:p a kolacja byla nie do zjedzenia i mlodej chyba smakowalo zdrowe jedzonko bo znowu odezwala sie pare razy puknieciem - chyba wczorajszy dzien ja rozruszal:) ale zaskoczona jestem bo wg usg to 12tydz. Wg om 13 tydz. I wczesnie ja czuje - w ciazy z synem to byl 15-16 tydzien jakos:)
 
reklama
Kotulcia, współczuję stresujacej sytuacji i cieszę sie, ze czujesz ruchy. To na pewno bardzo cię uspokaja. Trochę zazdroszczę ruchów...
 
kotulcia trzymajcie się tam w dwupaku...współczuję przeżyć, ważne że z maluchem okej:)

Wielodzietna trzymam kciuki żeby jednak było dobrze.
Limit październikowych nieszczęść już zupełnie został wyczerpany i koniec!
 
Dziewczyny czy Wy też macie taką przesuszoną sluzówke w nosie??
ja codziennie rano i w ciągi dnia smarkam krwią i czuje takie ściaganie - strupy w nosie - mam to juz 3 tydzien :((

Ewelka
-86 ja jestem z Wrocławia :)
 
Mozna powiedziec ze te ruchy to rekompensata za ten stres:) Czekam do poniedzialku na USG ciekawe jak wyjdzie i czy uda mi sie wyciagnac jakies informacje od lekarzy:)
 
Ja mam tak samo .... Rano wstaje z takim uczuciem jakbym tydzien nie pila .... W gardle sucho i w nosie i do tego jest 'zapchany' i tez krew sie w ciagu dnia pojawia jak nos wydmuchu je :(
 
Kotulcia z zapartym tchem czytałam i miałam nadzieje na happy end na szczęście czujesz ruchy ;**

Wielodzietna 3mam kciuki

Ja dzis pochodzilam troche bolał brzuch i w sklepie musiałam lecieć do WC wyleciał ze mnie ogromny skrzep a w domu drugi ufff troszkę bolec przestało zobaczymy jak z jutrem.
 
reklama
mi ginekolog mówił żeby na tą suchość w nosie psikać wodą morską - ale ja nienawidze wszelkich psikaczy do nosa;/ kupiłam sobie żel nawilżający do nosa Rinozine - ale w składzie ma kwas hialuronowy ;/ wprawdzie na ulotce nie ma żadnej informacji ze kobiety w ciaży nie mogą stosować ale jakoś się boję...
magduś92 i rjoanka łączę się z Wami w tym dyskomforcie :)
 
Do góry