reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

pscółka gastrotuss można na 100% w ciąży. Całą poprzednią ciążę na nim "jechałam". Początkowo kulturalnie wciągając w pracy saszetki, a w 8 miesiącu piłam już z gwinta. Niestety progesteron tak mi poluzował przełyk, że musiałam spać na siedząco, bo treść żołądka wlewała mi się do gardła i to był dopiero ból :szok: polecam też gaviscon

Nie piszę, bo wyjechałam sobie z mężem na kilka dni. Teraz złapałam doła, bo przeczytałam w jakiejś gazecie, że laska wróciła do pracy 3 dni po porodzie. Początkowo chodziła na 3-4 h z dzieckiem, a po dwóch miesiącach wróciła na stałe. Mam wrażenie, że jestem patologicznym leserem :baffled:

rjoanka gratuluję synka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Juz pisałam na fb .. Chciałam odebrać wypis a tu trafiłam z tymi bólami na izbe lekarz zrobił mi usg okazało się ze mam zastój stad te bole i pęcznienie brzucha przepisał mi antybiotyk i przeciwbólowe leki za tydzień mam przyjść na usg jeśli nie zejdZiw to czeka mnie zabieg
 
Asiulka - ja po zabiegu mogłam wypróżnić się dopiero jakoś na 3 dobę i miałam przy tym taki ból, że aż mi słabo było. 3 dni męczyłam się przez te jelita. A no-spa może by pomogła?
 
Asiulka -kochana czemu Ty tak musisz cierpieć? Zastój w jelitach? Nie dali Ci żadnych czopkow? Mnie się od razu pytali czy nie potrzebuje?
 
Zastój w jelitach to pol biedy mam zastój w macicy porobily siw skrzepy i odchody ciążowe zostały ;/ jeśli po antybiotyku nie zejdzie mam też nospw i ketonal to w piątek ponowne lyzeczkowanie mnie czeka ;/
 
gnagna- mi raz pod koniec ciąży cofneło i w stronę oskrzelipoleciało o matko jak to paliło, normalnie płakałam, przepić się tego nie dało,bo to nie ta dziurka:baffled: Szukaliśmy kogoś z refluksem komu możemy oddać ten gastrotus, nie sądziłam, że to mi się przyda:-D
asiulka - bidulko, już mogłoby to się skończyć. Trzymamkciuki żeby antybiotyk pomógł &&

 
Asiulka bedzie juz napewno wszystko dobrze, antybiotyk zadziala napewno, trzymaj sie.

Moja mala znowu chora, kolejny antybiotyk, trzeci z kolei. Ostatnio tydzien w domu, tydzien w przedszkolu bidulka. To jej 4 infekcja kolejno :((
 
witajcie dziewczyny.przepraszam ze dopiero teraz pisze,ale jakos nie mialam ochoty na kompa.wypuscili mnie juz o 12 do domciu z czego bardzo bylam zadowolona.jednak co dom i wlasne lozko to nie ma nic lepszego na swiecie.dostalam zastrzyki na obkurczenie macicy i do kontroli za 15 dni.jestem juz na chodzie i nawet na dzialce i po zakupy bylam moim autkiem.
 
reklama
Do góry