reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cyntia moglas mu powiedziec ze wazne ze jest
Ja cytologie teraz miqlam a wczesniej mialam 3 mc temu prywatnie ale juz nie poszlam do tej lekarki ale gdyby byly zle wyniki zadzwonilaby do mnie babka z rejestracji tak mowila do kobietek zawsze...
To dobrz z tyminuplawami bo juz sie martwilam ze lekarz ma w dupie mnie ze sobie wymyslam
 
reklama
rjoanka- ale fajnie;_ 12 tydzień.... ciągle sobie powtarzam, że przetrwać do 12 tyg i później już mniejszy stres...;) tak mi się wydaje,,..:)

Cyntia- palant jakiś;O Ja do dziś mam jako pierścionek zaręczynowy pierścionek, który mi J, dał jako wyznanie miłości, nmiechcący się z tego zrobiły zaręczyny, a ja później już nie chciałam innego... Znawca ludzkich uczuć i pierścionków się znalazł....

A mojemy shi tzu leci krew z pupy;/ muszę iśćz nim do lekarza, ale przestraszyłam się, bo dzisiaj z nami spał, bo był taki smutny...już wiem czemu;( mam nadzieje, że to żaden wirus, ani bakteria;/ nic pójdę to zobaczę...

Co rez berdziej sie boje o dzidzi, choć teoretycznie nie mam podstaw. Codziennie chciała bym móc sprawdzić czy wszystko dalej ok... A pamiętam pierwszą ciążę jaka była beztroska... ehhh
 
Norma tsh dla kobiet w ciąży nie jest do 4, ale do 2,5, choć najlepiej gdy oscyluje w granicach 1 - 1,5, zwłaszcza na początku ciąży.

Czyli tylko ja zostałam z wymiotami? Zaczynam tak każdy dzień, a potem męczą mnie mdłości, choć i po południu zdarza mi się wymiotować. Poza tym jestem totalnie bez sił i strasznie mnie to wkurza, bo pogoda ładna, aż by się chciało mieszkanie pięknie wysprzątać, odświeżyć, a tu kicha.
 
Madziorrek, a robił kupkę? Bo może ma zaparcie i pękło mu naczynko? Trzymam kciuki za te opcję, bo jest najmniej groźna.
 
Mnie czasem mdli ale nie wymiotuje. Dzis w pracy byłam tak słaba ze zeby nie upaść poprostu usiadłam na podłodze i ledwo dychalam. Teraz już czuje sie swietnie. Mam do pracy 15 km i ten kawałek pokonać autem jest dla mnie wyczynem bo robi mi sie zaraz słabo . Dzis wybieram sie w podróż do polski a mam około 800 km, jak ja to przeżyje. Myślałam ze chorobę lokomocyjna mam już za sobą :) jutro pierwsze usg i badania mam nadzieje ze będzie dobrze bo cały czad sie martwię .
 
Hej kobietki

Jestem dzisiaj mega zła :-(

Pojechałam zrobić badania, u nas powiedzieli że muszę za nie zapłacić mimo że mam skierowanie od lekarza na NFZ ale tylko w tej przechodni w której dostatam skierowanie to ok wsiedlisny w auto i pojechaliśmy 20 km dalej zrobiłam ale okazało się że nie dostanę ich osobiście tylko będą u mojej doktorki ale zmieniłam na czas ciąży na prywatnego lekarza więc będę musiała poprosić o ksero u tej na NFZ moich wyników ale wątpię żeby mi je dała więc pewnie będę musiała je tak czy owak zrobić prywatnie i wywalić parę stówek chyba że pani w rejestracji będzie tak dobra że pozwoli mi zrobić ksero tych co dzisiaj zrobiłam :-(


Ale mnie nerwy noszą
Mdłości mi też puszczają męczy mnie trochę z rana i na wieczór :-( wizyta w środę
 
Montari nie martw sie wyniki musi Ci wydac do ksero napewno! Powiesz ze potrzebujesz je miec zeby nawet miec w karcie ciazy i tyle. Jesli jie popros inna babe w recepcji bo wydac do ksero musza nawet cala karte choroby

Co do wymiotow ja raz kiedy zwymiotuje ale mdlosci jie opuszczaja brzuch mnie rozbolal a robie obiad pomidorowa i placki ziemjiaczane uwielbiam je codziennie moglabym je jesc ale kluje mnie strasznie :(((
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiulka dzięki za odp popytałam i dziewczyny są też tego zdania co Ty :-) zajrzałam też do karty praw pacjenta i oni muszą mi wydać wyniki do skserowania bo to jest moja własność ;-) będę początkiem kwietnia się o nie pytac :-)
 
Do góry