reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Madziorrek - biedny piesek. Ze zwierzaczkami niestety tak jest, że nie mogą mówić i powiedzieć nam, że coś ich boli. Trzeba to sprawdzić.

Monarti - jak będziesz w rejestracji i pielęgniarka odmówi Ci choćby skserowania wyników, to powiedz, że dzwoniłaś do NFZ i powiedzieli, że to jest łamanie prawa. Powinno podziałać.
 
reklama
Asiulka – ja takie upławy miałam w pierwszej ciąży i dopóki nie swędzi to raczej ok.

Rjoanka – szczęściaro, ja zaczynam z 7 kg nadwagi:cool:

Judy – ale Ty chcesz prowadzić przez te 800 km?:szok:
 
T ja juz mam 14 kg na plusie!!!!!!! Wiec jestem tu nie do przebicia jak zaczelam brac tbl a bylo ich az 8 tbl przez dwa tygodnie miedzy 1 a druga wizyta 2 kg ;/ taka moja natura ;/ ale zrzuce po ciazy wtedy 26 kg przybralam 20 zrzucilam to i teraz dam rade
 
Ja mam 2-3kg na + ale apetyt taki mnie dopadł ostatnio że boję się że znowu skończy się na 20+ ehh://

Hihi z mojej drzemki popołudniowej wybudził mnie fajny sen kończący się wiadomo jak:zawstydzona/y: w tamtej ciąży tak miałam i teraz widzę znowu się zaczyna:p Mój mąż będzie zły bo nie będę go potrzebować:)

Mdłości mnie nie męczą (nagroda za poprzednią ciążę gdzie kibelek był mój trzy razy w trakcie jedzenia obiadu), a jak już coś to od razu jest bieg na kibelek i takie ble ble na pusto i po mdłościach;) Średnio zdarza mi się to raz na dwa dni;)

Głowa mnie boli:/ I soczku mi się chce takiego naturalnego ale nie chce mi się jechać do sklepu:p W dodatku jutro mam zjazd w szkole i wyjeżdżamy z domu o 6:00 a wracamy przed 22:00 bo mamy prawie 100km do szkoły:((( I będę musiała poratować się kawką jakąś bo usnę na zajęciach:p Ale na co dzień nie piję więc chyba nie zaszkodzi...:)
 
A ja nie wiem co zrobić, by przytyć :/ Bardzo bym chciała. Najpierw schudłam. Teraz nadrabiam. Od wagi wyjściowej przytyłam pół kilograma :/ Moje BMI to 19, czyli nie za dużo. Jem śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację. Porcje raczej małe w sensie max 2 kanapki na raz. Nie jestem w stanie zwiększyć porcji. Obiad i tak jem na raty.
Chciałabym przytyć z 10-15 kg. Martwi mnie, że zaraz skończę 12 tydzień, a waga za mało skoczyła.
 
hej :)
ja dzisiaj byłam na badaniach krwi, wyniki w poniedziałek, zapłaciłam 230 zł :( masakra jakaś!!!!!

Cyntia, Ty się ciesz kochana bo ja już na siebie nie mogę patrzyć, mam wrażenie że wyglądam jak słoń :( ja mam na plusie 3 kg :(
 
Cyntia85 ja bym się nie przejmowała za małym przyrostem wagi lepiej się przejmować za duzym;) Ja w ciąży z młodym przytyłam 1kg do 6 miesiąca - lekarz marudził:p A potem jadłam tak samo a poleciało 19kg w 3 miesiące:szok: A młody dobrze się rozwijał i w 38tc urodził się z wagą 3800g;)
 
reklama
Hej dziewczynki, dziś mam dzień do bani. W pracy nerwówka, zreszta od 2 dni, nie ma to jak praca z klientami. A po powrocie moje "ulubione" miejsce to toaleta :/ Masakra. Mój kochany mężuś wziął się za sprzątanie mieszkanka, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna, bo sama bym nie dała rady.
 
Do góry